کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍37 موضوع

انجمن: رباعي و چهار پاره

شعر در قالب رباعی

1. رباعیات خیام نیشابوری

آغاز شده توسط  taha., 15-01-17 11:12
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 128
    15-01-17, 11:12 برو به آخرین پست
  2. رباعيات اوحدي

آغاز شده توسط  taha., 03-01-11 13:10
    2 صفحه ها
    1 2
    center, فرهاد, فرو, لوح, من, میل, مگر, ما, ماست, محرم, نقاش, نقش, چند, چشم, نظر, همه, هوش, وجود, یک, یکی, یا, یاد, کنم, کنی, که, کی, کاست, گل, گونه, گذر, گذشت, گر, گرگ, گرد, گردن, گشت, پهلوی, پاک, آمده, آن, آب, آتش, آخر, آزاد, امید, امشب, ای, این, ابریشم, از, اصلی, بند, به, بهر, بودی, بینی, با, بر, بروی, برای, بست, بسته, تنگی, تو, تا, ترا, جهان, جان, جزو, حق, خواهم, خوب, خود, خال, خاک, دل, دلم, دور, داد, دارد, در, درخت, دست, روی, روز, روشن, راست, رباعيات, سوی, ساعت, سر, شو, شیرین, شاد, شب, صورت, طبع, عاشقان, غم, غیب
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 3,540
    21-10-14, 17:32 برو به آخرین پست
  3. رباعیات ابوسعید ابوالخیر

آغاز شده توسط  taha., 24-03-10 20:17
    7 صفحه ها
    1 2 3 ... 7
    400, 640, center, chera, color, dare, kheyli, navy, لاله, لطف, من, منم, منصور, مور, ماه, محمد, مردان, نمای, چند, چه, نهنگ, چهره, نگار, ندارم, هر, هست, هستی, وصل, یا, کن, کند, که, کافر, کجا, کرد, کعبه, گفتم, گر, پروانه, آن, آنچه, آب, آتش, انا, ای, این, اگر, به, بهشت, بوده, بود؟, بینی, بار, باری, باز, بد, بر, تو, توبه, تیر, جان, جرم, حلاج, حوصله, حسن, حسین, خلق, خواهی, خواب, خود, خوش, خدا, دو, دوست, دیر, دگر, دامن, داد, دادا, در, روی, را, رباعی, رباعیات, زبان, زبردست, سه, سوختن, شماره, شهاب, شیر, شکسته, شکستی, شست, طلاق, طور, طرفه, علی, عشق, غنی
    • پاسخ ها: 104
    • نمایش ها: 5,374
    14-08-14, 07:32 برو به آخرین پست
  4. دوبیتی های فایز دشتستانی

آغاز شده توسط  S@yar, 20-07-13 02:21
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 2,154
    04-08-13, 16:20 برو به آخرین پست
  5. رباعيات خليلي

آغاز شده توسط  taha., 13-01-11 14:25
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    center, color, navy, فلسفه, فارسی, فرزند, قله, قصه, ملک, ممنون, من, متعدد, مجموع, مختلف, مرا, مشهور, معاصر, نمود, نوع, چاپ, نغمه, همه, های, وقت, وی, وجود, وطن, یکی, که, کوه, کوهستان, کودکی, کابل, گل, گواه, گوشت, گاه, پیداست, پیش, پاکستان, پادشاه, پدرش, پس, پس از, آن،, آهنگ, آسمان, افغان, افغانستان, اگر, اثر, ادب،, از, استاد, به, بود, با, باقی, بر, برد, بزرگان, تکیه, ترک, ثور, جهان, جان, حال, خليلي, خلیلی, خواند, خارج, خدا, دل, دلم, دولتی, داخل, داد, داد., دارد, در, درختی, دست, را, راز, رباعيات, رسیده, زبان, سیاست, سکوت, شمال, شاخ, شاعر, شبانه, شعر, صاحب, صد, عقل, عمر, عرفان, غم
    • پاسخ ها: 48
    • نمایش ها: 3,147
    18-06-13, 22:54 برو به آخرین پست
  6. رباعیات رضی الدین آرتیمانی

آغاز شده توسط  taha., 08-11-11 21:18
    7 صفحه ها
    1 2 3 ... 7
    center, color, فرو, فراز, قبله, منت, مه, ما, مانع, مادر, مار, محیط, مردم, مردن, نمی‌کند, چه, نکرد, نگار, نگرفت, چشم, نشد, هفت, همه, همان, هنر, هوای, هر, هست, یک, یار, یعنی, کل, که, کار, کس, کسی, گفتم, گل, گز, پیدا, پای, پرسی, آن, آنکه, آ،, آب, الدین, امید, امشب, او, ای, اینها, ار, از, به, بهر, با, ببند, بدن, بر, تمام, تن, تو, تشنه, جهت, جگر, جام, جان, حق, خو, خداست, دل, دور, دوست, دین, دیگر, دیده, دانش, در, دریا, دشمن, رفتم, روح, روزی, روش, را, راه, رباعیات, زنده‌ای, سیمین, ساز, سر, شود, شدن, عقرب, عالم, عشق, غم, غبغب
    • پاسخ ها: 90
    • نمایش ها: 3,560
    13-06-13, 13:52 برو به آخرین پست
  7. دو بیتی های شاطر عباس صبوحی

آغاز شده توسط  ahang..., 06-06-13 14:45
    • پاسخ ها: 14
    • نمایش ها: 1,581
    10-06-13, 12:30 برو به آخرین پست
  8. رباعیات بیدل

آغاز شده توسط  taha., 25-05-10 09:44
    2 صفحه ها
    1 2
    center, color, navy, size, فکر, فرود, موی, موج, مکانی, محو, مرگ, مردان, مزاج, معرکه, چندین, چه, چیز, نیست, ناخن, نادان, نبود, نظر, همه, همان, هر, هرزه, وقت, یک, که, کوه, کشتی, گل, گم, گیرد, پلنگی, پی, آمده, آن, آب, آثار, آسمان, آسوده, او, ای, این, اگر, اخلاق, از, است, است،, اشک, به, بو, با, باید, بر روی, برد, تلاش, تلاطم, تمییز, تنگی, تو, تیغ, تا, تست, جنگ, جهان, جوی, جای, جرعه, حس, خون, خود, خیال, خرد, خرس, دل, دلی, دم, دو, دبستان, در, رنگ, رنج, روی, روبرو, ریشه, را, رباعیات, زانوی, زبان, سر, شیشه, شکوه, شخص, صبح, صد, ظلم, عرصه, غیبت
    • پاسخ ها: 21
    • نمایش ها: 6,002
    01-07-12, 14:36 برو به آخرین پست
  9. رباعي من

آغاز شده توسط  raha66, 29-04-10 20:28
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 1,470
    13-10-11, 16:21 برو به آخرین پست
  10. فايز دشتی

آغاز شده توسط  arisch, 11-12-10 00:50
    times, فکر, لاله, منم, مهر, می, مثل, محمد, مرگ, نفس, نقش, چند, چه, نور, نيست, نگاه, نبرد, ندارم, ندارد, همه, همان, هنگام, هر, هرگز, هزار, ياران, کنم, که, کرم, کرده, کشور, گلزار, گيرم, گرفته, پس, آن, آيد, آب, آبی, افتاد, انجام, اند, ای, این, اینجا, اکنون, اگر, اثر, است, به, بود, بی, بکش, بگو, بالا, باور, باز, باغ, بعد, تن, تو, جهان, جوی, جواد, جانی, جايگاه, حسن, خورشيد, خوش, خاک, خبر, خدا, دلم, دنيا, دهيد, دوباره, دوران, دوست, ديوان, ديگر, روی, روزی, را, زندگی, سفر, سينه, سال, سر, سراسر, شمار, شمع, شوم, شکار, شب, صبا, صد, علی, عمر, عشق, غم
    • پاسخ ها: 3
    • نمایش ها: 1,664
    11-03-11, 22:35 برو به آخرین پست
  11. **رباعیات سنایی**

آغاز شده توسط  M€HRDAD, 26-04-10 08:58
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    black, blue, center, color, gif, http, red, فارسی, مقداری, می‌کند, می‌گوید, مکه, ماند, محققان, محمد, مسعود, نمود, نوشته, نخستین, نداشت, چشم, نشان, همان, هنگامی, های, یکی, که, کرده, کعبه, پیدا, پایان, پرداخت, آن, آورد, آدم, افغانستان, امروزی, انتخاب, اند, اندر, او, این, اینکه, ایام, ابتدا, ادبیات, ارزش, اسارت, است, اصل, بن, بنام, بنده, بوده, بود،, بیت, بازگشت, بر, برای, برد, بزرگان, بعد, بعضی, توانائی, تدوین, ثبت, جوانی, حکایت, حسن, خلق, خواجه, خود, خوش, دوران, دیگری, دیده, داده, دستگاه, دشوار, رفت, روی, روان, را, راه, زمان, زمانی, زبان, سلمان, سال, سالی, شهر, شهرهای, شرح, شست, طبق, علی, عمر, عادت, غلط, غزل
    • پاسخ ها: 88
    • نمایش ها: 8,396
    31-08-10, 02:13 برو به آخرین پست
  12. رباعیات رهی معیری

آغاز شده توسط  taha., 07-05-10 11:04
    2 صفحه ها
    1 2
    center, color, http, net, rahi, size, url, قدر, لب, من, مهتاب, ماهی, معیری, نمی, چه, نور, نوشین, نیست, ناب, ندیده, نرمی, چشم, یه, یک, یا, که, کاش, گل, گلبرگ, گوش, گیر, گرمی, گشت, پیمانه, پاکی, پراکنده, آن, آنکه, آیینه, آتشکده, آغوش, افسونگر, امروزی, ای, از, است, بنا, به, بوی, بود, بودم, بی, با, باید, بازم, بد, برق, برده, تو, تاثیر, تراز, جلوه, جان, جز, حسود, خفاش, خم, خواست, خود, خانه, خبر, خبری, دل, دلی, ده, دوست, دوش, دیرینه, داده, داریم, در, دردی, دشمن, رهی, را, رباعیات, زبان, سنگین, سوز, سینه, شمع, شکوه, شب, شبی, شراب, صاف, صبح, صراحی, عاشق, غیر
    • پاسخ ها: 17
    • نمایش ها: 5,193
    17-08-10, 04:58 برو به آخرین پست
  13. رباعیات عبید زاکانی

آغاز شده توسط  taha., 29-04-10 17:01
    2 صفحه ها
    1 2
    center, size, فارغ, فرقی, فرزانه, قربان, مقام, مقصد, من, مهر, میل, میان, ماست, محراب, مرا, مست, نیست, نکند, نرگس, نسبت, چشم, نشست, نظر, همه, هرکس, هست, وین, کنی, که, کار, گفتم, گل, گر, پیش, پای, پریشان, پرستان, آن, آورد, آبی, آتش, امشب, اهل, او, ای, این, از, بقا, به, بودیم, با, باقی, بدو, بدان, بدست, بر, برون, بسته, بشر, تنگ, تو, توام, تا, جهان, جهانیان, جای, خم, خورشید, خاک, خراب, دل, دلم, دلهای, دنیا, دوران, دیوانه, داند, در, درد, درست, دست, روی, رویت, راز, رباعیات, زلف, زمین, زاکانی, ساقی, سر, شمع, شوریده, شب, شد, عهد, عیش, عاقل, عبید, عراقی, غم
    • پاسخ ها: 24
    • نمایش ها: 4,891
    17-08-10, 04:45 برو به آخرین پست
  14. رباعیات فیض کاشانی

آغاز شده توسط  taha., 20-06-10 22:11
    2 صفحه ها
    1 2
    action, center, color, edit, http, index, navy, org, php, url, فقه, فلسفه, فاسد, قمری, ملا, من, ماندن, محمد, محسن, مرتضی, مرغ, مشهور, معرفت, چه, نهان, چهره, نام, نخواهد, نشاط, هجری, کلام, کند, که, کاشانی, کجا, کرد, پیر, wikipedia, آب, آثاری, اندیشه, او, ای, این, ایام, اگر, ادب, از, است, اصول, بن, به, با, بزرگ, تفسیر, تقلید, تمامی, تن, تو, تولد, توانا, توحید, تجدید, جان, جست, حکیم, حدیث, خواهد, خود, خیال, دوره, دیگر, دیدم, داماد, دانشمندان, در, درگذشت, دستت, رفت, روی, را, رباعیات, رست, رسد, سعادت, شیرازی, شیعه, شاگرد, شب, شدن, شدی, شعر, صفوی, صید, عهد, عکس, عاقبت, عارف, عشق, غفلت
    • پاسخ ها: 25
    • نمایش ها: 4,720
    17-08-10, 04:23 برو به آخرین پست
  15. رباعیات سلمان ساوجی

آغاز شده توسط  taha., 26-04-10 15:57
    center, color, size, لطف, لطیف, من, ما, مرا, نقش, چمن, نمایی, چه, نیست, ناز, ندا, چشم, نظر, همه, هیچ, هر, وفا, وعده, یار, کمر, کن, کنم, کنند, که, کوی, کار, کرد, کس, گفت, گل, گاه, پیمانه, پیش, پایان, پر, آمد, آن, آنکه, آید, او, اول, این, اتفاق, ادب, از, است, به, به دست, بگو, با, برگ, برخیز, تو, ترک, جهان, جواب, جور, جدا, جز, خواب, خود, خوش, خبر, خدایی, دلم, دم, دولت, دیوانه, دگر, داد, در, درد, دست, رنگ, رنج, رند, ره, روز, را, رادر, رباعیات, زنان, سلمان, سیاه, ساوجی, سازند, سحری, شمع, شب, صبا, طالب, طبع, عهد, عشق, عشاق, غم
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 3,350
    13-05-10, 11:19 برو به آخرین پست
  16. رباعیات ابوالقاسم نباتی

آغاز شده توسط  taha., 22-02-10 11:00
    400, blue, center, color, size, منش, میان, مکان, مگر, ماهی, مخفی, مرا, مردن, مست, مستانه, نیاز, نیست, نان, نبود, نباتی, نرسید, نشان, نشانی, وی, وصف, کلام, کلاهی, که, کوی, کوتاه, کیش, گل, گردش, پیری, پیش, پادشاهی, آن, آگاه, آئین, آرم, الله, اندر, او, این, اگر, ابوالقاسم, از, است, بلند, به, بهتر, بهر, بود, بی, بیداری, بیش, بگو, با, بالا, باغ, بر, بسیار, تفسیر, تو, جلال, جمله, جای, جز, حاصل, خواهم, خوردن, خدا, خسرو, خشک, دلت, ده, دیرین, دیرینه, دگر, در, درون, دسته, دعا, رمضان, راز, رباعیات, زاهدان, زبان, سلطان, سکه, ساقی, ست, سرمایه, شوم, شب, شراب, علی, عمر, عاشقان, عشق
    • پاسخ ها: 11
    • نمایش ها: 3,178
    08-05-10, 11:07 برو به آخرین پست
  17. رباعیات*خاقانی*

آغاز شده توسط  M€HRDAD, 16-04-10 17:05
    14 صفحه ها
    1 2 3 ... 14
    • پاسخ ها: 198
    • نمایش ها: 14,171
    27-04-10, 05:12 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد