کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍65 موضوع

انجمن: بایگانی بخش شعر

1. Arrow مشاعره با کلمات

آغاز شده توسط  ansherli, 29-08-08 23:15
    242 صفحه ها
    1 2 3 ... 242
    600, arial, blue, center, color, font, green, homa, red, roman, size, times, قدم, كردن, لوح, من, مهر, مونه, مي, می, میکنی, ما, ماه, مرمت, مستانه, مشفق, مشاعره, معشوق, نقش, نه،, چهره, نو, نوح, نیست, ندادند, نرگس, چشم, نظر, همه, هواي, وداع, یاد, کلمات, کنار, که, کهن, کس, گل, پیدا, آسمان, امشب, ای, این, از, بنشین, به, بود, با, باید, برد, بزرگی, تو, توانا, تا, تاریک, ترحم, تست, جمله, جویی, جان, جز, حشمت, خاور, خاک, دلم, در, درد, دست, روند, روی, را, راهی, زندگی نامه, زبان, سلیمان, سوی, سینه, سیر, ساقی, ساز, سر, سرخوش, شهر, شوی, شود, شب, شده, شست, صحرا, صدا, ضعیف, طوفان, عقيق, عشق
    • پاسخ ها: 3,618
    • نمایش ها: 154,991
    31-05-13, 15:43 برو به آخرین پست
  2. مـشـاعـره با اشـعـار خـوانـنـدگان

آغاز شده توسط  b@ran, 29-08-08 23:46
    201 صفحه ها
    1 2 3 ... 201
    arial, blue, color, font, green, red, size, فروغی, لب, لحظه, من, مونه, می, میشی, ما, مشاعره, نقطه سر خط, نمی, چهره, نیاز, نبودن, ندیدی, چشم, چشمات, نشنیده, نشه, همراه, هوای, هامون, هر, هرگز, وفایی, یه, یکی, یار, یخ, کلامی, کنم, که, کاشانی, کردم, گریه, گشتم, آفتاب, آه, افسوس, الف, ام, امید, اما, او, اومد, این, از, اشعار, بنفشه, به, بود, بي تو هرگز, بی, با, باند, بر, برات, بغض, تو, تا, ترانه, جدا, جسم, حرف دل, خونه, خوانندگان, خواجه, خودم, خاکم, دل, دلم, دوتا, دوست, دیگه, دیگر, داری, دبستانی, دریا, رفتی, رنگ, رو, روز, روزی, را, رد, سیاه, سایه, ساده, سر, سرخوش, شهیدی, شاید, شب, شدم, علی لهراسبی, عاشق, عاشقانه, عطر, غربت
    • پاسخ ها: 3,005
    • نمایش ها: 143,081
    09-11-12, 01:30 برو به آخرین پست
  3. انتقال داده شده: مشاعره با حروف

آغاز شده توسط  az7, 31-08-08 08:44
    •  
    •  
  4. Post مشاعره با اشعار*حافظ*

آغاز شده توسط  M€HRDAD, 23-09-10 18:50
    6 صفحه ها
    1 2 3 ... 6
    center, color, font, gif, http, ico, icon, net, size, url, فقط, فرشته, كه, كار, من, منزل, مه, موعد, ميگه, ميشه, می‌رود, مژگان, مشاعره, نفر, چه, نکرد, نسیم, وادی, یار, که, کجاست, کردم, کرده, کش, کشتی, گر, پنهان, پیمانه, پیش, آن, آنچه, آتش, آخر, آدم, آشنا, امید, اند, اوست, اين, ای, ایمن, از, است, اشعار, به, بود, بگذرد, با, باد, باشيد, بعدي, تیر, تاپيك, تار, جنایتی, جانب, جادو, جرم, حافظ, حرف, خواهد, خال, خدا, دل, دلان, دولت, دوست, دوش, دیدم, دیدار, دانم, دارم, در, درخت, دستم, ره, راز, زلف, سیاه, سحر, سر, سروده, شب, شعري, صاحب, طور, عفو, عیار, عاشق, عشق
    • پاسخ ها: 87
    • نمایش ها: 8,952
    06-07-12, 20:56 برو به آخرین پست
  5. کوچه..

آغاز شده توسط  Wii, 12-01-12 01:05
    center, color, font, georgia, size, فراموش, فردا, كن, كني, كه, كوچه, كبوتر, كشيدم, لحظه, من, مهتاب, ماه, محو, چند, نگاهي, نگران, چشم, نظر, هم, همه, هرگز, ياد, يادم, کوچه, گفتم, گذران, پيش, پاي, پر, آن, آواز, آينه, آید, آرام, اما, امد, امروز, ان, اندوه, اول, اين, به, بي, بام, باز, باش, باغ, بخت, تلخي, تماشاي, تن, تو, جهان, جوي, جوابي, جام, حالي, حذر, خلوت, خندان, خواسته, خوشه, خيره, خانه, خاطره, خبر, دل, دلت, دنبال, ديوانه, ديدار, دیگر, دام, دامن, داده, در, دست, رفت, راز, زمان, سفر, ساعتي, شما, شهر, شوق, شاخه, شبي, شدم, صيادي, صد, ظلمت, عاشق, عشق, عطر, غم
    • پاسخ ها: 4
    • نمایش ها: 1,367
    12-01-12, 12:22 برو به آخرین پست
  6. اشعـار مریـم حیـدرزاده

آغاز شده توسط  Star, 01-09-06 15:01
    4 صفحه ها
    1 2 3 ... 4
    174, 517, http, ico, icon, jpg, lady, pro, url, مونه, مریـم, اشعـار, حیـدرزاده
    • پاسخ ها: 46
    • نمایش ها: 6,558
    06-11-11, 05:15 برو به آخرین پست
  7. شعر وشعر و فقط شعر

آغاز شده توسط  setare222, 01-09-08 09:50
    2 صفحه ها
    1 2
    center, color, font, ico, icon, lime, size, times, فقط, قلم, كه, كار, كتاب, من, ميكند, ما, مثل, مجنون, مسلخ, نكنيم, چه, چراغ, چشم, هیچ, ها, هديه, هر, واقعي, وارد, وشعر, يک, يار, یعنی, کند, که, کجاست؟, کس, گل, گلي, گردون, گردد, پيش, پر, آن, آرام, افق, افتاده, ام, اي, ايم, اين, این, اگر, بنشينند, به, بهار, بي, بی, بگو, بام, باشم, باشد, بحال, بر, برگ, تلخ, تنها, تنهاست, تو, تا, خواهد, خوش, خاموش, خانه, دلم, دلشون, دوست, ديگر, داشتن, داشته, رنگ, روي, روی, رياست, زده, سهراب, سينه, سياه, ساحل, سبد, سبز, سر, سرخ, شوي, شب, شرط, شست, شعر, عاشقاي, عشق
    • پاسخ ها: 15
    • نمایش ها: 4,889
    03-11-11, 20:02 برو به آخرین پست
  8. Arrow مشاعره

آغاز شده توسط  MoTaHaR, 29-08-08 09:00
    547 صفحه ها
    1 2 3 ... 547
    • پاسخ ها: 8,201
    • نمایش ها: 344,208
    11-08-10, 18:25 برو به آخرین پست
  9. Thumbs up اشعار خوانندگان مختلف

آغاز شده توسط  sogol, 28-09-07 21:50
    92 صفحه ها
    1 2 3 ... 92
    • پاسخ ها: 1,368
    • نمایش ها: 100,110
    12-04-10, 23:10 برو به آخرین پست
  10. شعر

آغاز شده توسط  majidshq, 04-11-08 15:37
    black, center, color, font, roman, times, قلب, من, می, مثل, مرا, مغرورانه, نیلوفر, ناز, همه, همیشه, هر, که, گفتم, گفته, گلی, ام, ای, این, اگر, ات, از, است, به, بی, با, باش, بدانی, بر, تنهایی, تو, تا, ترد, حتی, خاموشی, خسته, خستگی, دل, دو, را, زخم, سنگ, ست, شکستم, شکستی, شعر
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 2,726
    14-01-10, 12:33 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 4 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات و گزینه های انجمن

مدیران این انجمن

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد