کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین
نمایش موضوعات: شماره 1 تا 20 , از مجموع ‍92 موضوع

انجمن: کتابهای داستان

کتابهای داستان

1. موضوع مهم شود موضوع مهم : داستانهاي صمد بهرنگي

آغاز شده توسط  Persian, 31-12-06 08:54
    3 صفحه ها
    1 2 3
    • پاسخ ها: 44
    • نمایش ها: 7,331
    25-11-09, 00:11 برو به آخرین پست
  1. باور

آغاز شده توسط  مهسا.ا, 11-08-13 10:35
    • پاسخ ها: 1
    • نمایش ها: 486
    11-08-13, 11:31 برو به آخرین پست
  2. دختر کورش بزرگ آتوسا / هلن افشار

آغاز شده توسط  shahrzaad, 16-10-12 19:43
    11 صفحه ها
    1 2 3 ... 11
    color, red, فراتر, فراز, قهرمانی, لبنان, مانند, مرده, مردی, نمی, چند, چهره, نوزاد, نیست, چگونه, نام, نبود, ندارند, همه, همان, هنر, هیچ, های, هراس, ویژه, یکی, کنم, کنند, کنیم, که, کوچک, کوتاه, کار, کتابهای داستان, کردند, کشورها, گوشت, گرفت, گروه, گزارشی, پنهان, پادشاه, پارس, پس, آماده, آزادی, امروز, اول, این, ایران, است, به, بهار, بودن, بین, باید, بازگشت, بدو, بدون, بدین, بر, برند, برای, برابر, بزرگ, بست, بشر, تلاش, تنها, تاریخ, ترکیه, جنگ, جان, حقوق, خوب, خود, خاندان, خاک, دل, دوباره, دوستی, دادند, داشت, دختر, درخواست, رفت, راهی, راز, زنان, زنده, زیبای, زبان, سالگرد, ساختم, شهر, شکست, شاهزاده, شبه, شدن, شده
    • پاسخ ها: 157
    • نمایش ها: 4,872
    26-12-12, 19:14 برو به آخرین پست
  3. یک قدم تا عشق - اعظم طهماسبی

آغاز شده توسط  مهسا.ا, 30-11-12 08:35
    2 صفحه ها
    1 2
    • پاسخ ها: 24
    • نمایش ها: 1,811
    13-12-12, 08:22 برو به آخرین پست
  4. رمان قلبهاى شيفته

آغاز شده توسط  Tamara, 30-10-12 11:19
    color, فاصله, فردا, قبل, قرار, منو, مهمان, مورد, میوه, مانند, مبارزه, محل, مغازه, چقدر, چهارم, چهره, نور, نشان, چطور, نظر, همه, همیشه, هنوز, وقتی, یعنی, که, کیک, کافی, کار, کتابهای داستان, کجا, گل, گذاشته, پنهان, پولی, آن, آهنگ, آب, آرم, امروز, انجام, اول, اولین, ای, اگر, ازدواج, بچه, به, بود, با, بالای, بازی, بازگشت, بازار, بخش, بدین, بذارم, برای, بست, بشه, بعد, ترکیب, ترانه, جمعه, حلقه, حاشیه, حرفهای, خلاف, خونه, خواستگاری, خود, خانم, خانه, خاطر, دل, دلیل, دو, دوباره, دوست, داماد, داوود, داشتم, دختر, دست, رنگ, روی, را, زن, زبان, سفید, سیاه, ساعت, شهر, شیشه, شدن, صادق, طبقه, عکس, عشق, غذا
    • پاسخ ها: 5
    • نمایش ها: 1,168
    04-11-12, 10:55 برو به آخرین پست
  5. رمان تو آرزوى منى

آغاز شده توسط  Tamara, 30-10-12 10:49
    color, فاصله, فردا, قورباغه, قبل, لباس, لطفاً, من, موتور, مورد, می, میوه, ماشین, مبارك, متلک, مرد, چقدر, نمی, چه, نیست, چرا, نشان, نظر, هم, همه, همیشه, هنوز, وقتی, ورود, یعنی, که, کوچک, کار, کتابهای داستان, کجا, کردن, پول, آن, آب, امروز, انجام, اول, اولین, ازدواج, است, بچه, به, بهترین, بین, با, باید, بابا, بار, باشید, براي, برابر, برات, بشه, بعد, تلاش, تهران, تو, تولد, تاثیر, تاریخ, تعریف, جمع, جدید, خونه, خودم, خانم, خبر, دلم, دلیل, دهم, دوباره, دوستی, داوود, درد, دسته, رنگ, روي, را, رابطه, زندگی, زیر, سلام, سیگار, سال, ساعت, سري, شب, شدن, شده, شدت, صفحه, طلا, عکس, عشق, غذا
    • پاسخ ها: 10
    • نمایش ها: 1,277
    04-11-12, 10:33 برو به آخرین پست
  6. کشته عشق / اسماعیل فصیح

آغاز شده توسط  shahrzaad, 28-10-12 11:42
    2 صفحه ها
    1 2
    color, red, فقط, لباس, موهای, موشک, می, محکم, مدرسه, مراقبت, مراسم, مرده, نفت, نفر, نمی, نون, نور, نیست, نکرده, نام, نبود, ندارد, چرا, نشان, هم, همان, هنوز, وقتی, وضعیت, یک, یکی, یا, کمک, که, کار, کتابهای داستان, کرد, کشته, گذاشته, پول, پیدا, پس, آن, آنتن, امروز, اولین, ای, این, اینجا, است, بفهمی, بلند, بچه, به, بودن, باید, برات, بزرگ, بعد, تنها, تهران, تازه, تبدیل, تحت, جنگ, جواب, حملات, حالا, خم, خونه, خواهم, خواسته, خیلی, خانم, دلم, دوباره, درد, دست, روز, راه, زیر, زبان, سفید, ساله, ساختمان, ساده, سرگرمی, شما, شود, شیر, شده, شروع, شرکت, صفحات, صندلی, صدای, عمومی, عروسی, عشق, غذا
    • پاسخ ها: 22
    • نمایش ها: 2,107
    03-11-12, 15:16 برو به آخرین پست
  7. شوهر آهو خانم / علی محمد افغانی

آغاز شده توسط  shahrzaad, 13-10-12 01:09
    11 صفحه ها
    1 2 3 ... 11
    color, فاصله, فردا, فضا, قبل, قرار, كه, كيفيت, كسب, موجب, مانند, مختلف, مغازه, نمي, نمی, چهره, نور, نيست, نیست, نام, چای, نرخ, نظر, همه, همان, هنوز, هشت, یعنی, کمک, کنید, کامیون, کار, کتابهای داستان, کجا, پيدا, پايان, پاسخ, پخش, آب, امروز, انگشت, انجمن, اول, اين, ای, اگر, بچه, به, بود, بيل, بيمار, بین, بر, برنده, براي, برای, بزرگ, بسیار, تنگ, تاييد, ثمره, جنگ, حاشیه, خنده دار, خیابان, خانم, خانه, خاطر, دل, دلم, دلیل, دکمه, درآمد, درخواست, درخشان, دستها, دستگي, روي, روی, راه, راهی, راز, زمین, زبان, سفید, سلام, سیاه, سکه, سگ, ساعت, شنبه, شهر, شود, شب, شده, شديد, عكس, عمومی, عید, عشق
    • پاسخ ها: 164
    • نمایش ها: 9,008
    03-11-12, 03:24 برو به آخرین پست
  8. شیطان کیست؟!

آغاز شده توسط  joojoo111, 09-06-12 00:43
    3 صفحه ها
    1 2 3
    فقط, قبل, قسمت, كمك, كنيد, كرد, كسی, لب, لباس, لبخند, موهای, مخفی, مراسم, مشكل, چقدر, چمن, نمي, نمی, نور, چيزي, نيست, چی, چی؟, نگرانی, هفت, هم, همه, هنوز, هستم, وقتی, وارد, ورود, کند, کتابهای داستان, کرد, پيدا, پی, پس, امروز, انتخاب, اندازه, اين, ازدواج, بلند, بلندتر, بچه, بود, بودن, بی, بالای, بايد, بابا, بازي, بازی, بدون, برق, براي, برای, بسيار, بسیار, بشه, بعد, تولد, جواب, جا, جدی, جشن, حلقه, حمله, حالا, حرف, خونه, خود, خوش, خانه, خارج, خبر, خدا, دل, دوباره, دوست, ديوار, دانشجو, داد, داره, داشت, درجه, دست, دستان, روي, را, راه, زنان, سلام, شدن, شده, شدت, صحبت, صدای, غذا
    • پاسخ ها: 41
    • نمایش ها: 3,855
    24-10-12, 21:45 برو به آخرین پست
  9. رمـان مـیـراث

آغاز شده توسط  Tamara, 14-10-12 12:18
    color, فردا, قرار, كنترل, كه, كار, لباس, منو, مهم, مورد, مبارك, محسن, مخالف, مصنوعي, نفر, چقدر, چند, چه, چهره, نيست, نگراني, نامه, ناراحت, نرم, چرا, چطوري, هفت, همه, هنوز, وارد, کتابهای داستان, گرفت, پروانه, پسرا, آن, آب, آخرين, آشپز, امروز, انتخاب, انجام, اندازه, اول, اومده؟, اين, ازدواج, بچه, بهتر, بودن, با, بايد, بابا, بازار, بدن, براي, برات, بشه, بعد, تنگ, تهران, تو, تا, تخم مرغ, تغيير, جمع, جديد, حالا, خونه, خوب, خودم, خوردن, خانم, خرس, دلم, دنيا, دوباره, دور, دوست, داد, داشتم, درخت, دست, رفت, روي, راه, زدم, زدن, سلام, سنگين, ساله, ساعت, سري, سرت, شده, شدت, شروع, صحبت, عكس, عروس, غذا
    • پاسخ ها: 6
    • نمایش ها: 1,849
    15-10-12, 12:42 برو به آخرین پست
  10. رمان قلب سنگی

آغاز شده توسط  Tamara, 25-07-12 12:16
    2 صفحه ها
    1 2
    color, فردا, فضا, قبل, قرار, لطفا, منو, مورد, مانند, ماشین, مغازه, چقدر, چهره, نیست, چای, چرا, چطور, همه, همیشه, همان, هنوز, هنری, وقتی, کمک, کافی, کامیون, کتابهای داستان, کجا, کردن, کشور, کشتی, گل, پنهان, پارک, پخش, آب, امروز, انگشت, انجام, اول, اولین, این, اگر, ازدواج, است, بچه, به, بهترین, بالای, بابا, بدن, برای, برات, بزرگترین, بشه, بعد, تنگ, تهران, تو, توسط, تصادف, حلقه, حمله, حرفهای, خوب, خانم, خانه, خبر, دلم, دوباره, دوست, دوستان, داماد, دانشگاه, دانشجو, داره, داشتم, دخترها, دختران, درآمد, درباره, درخواست, درخت, دست, دسته, روی, راه, زمین, زیبایی, سفید, ساعت, شما, شود, شیراز, شیرازی, شیشه, شده, عکس, عجیب, عشق
    • پاسخ ها: 15
    • نمایش ها: 4,398
    14-10-12, 12:51 برو به آخرین پست
  11. رمان هم قفس

آغاز شده توسط  Tamara, 09-10-12 10:23
    black, color, فیلم, فال, فردا, قرارداد, من, منو, ماشین, مرد, معرفی, نمی, نیست, نامه, ناراحت, چرا, چطور, نظر, هم, همه, همیشه, هر, هشت, وقتی, وحشتناک, یادگیری, یعنی, کنید, که, کوبید, کافی, کامپیوتر, کتابهای داستان, کجا, گذاشته, گستاخانه, پول, پولی, پیتزا, پروانه, پست, آن, آپارتمان, انسان, اول, این, اگر, اجرا, ارتباط, ازدواج, استفاده, بچه, به, بود, با, بازی, ببینید, بذارم, برنامه, برای, برج, بشه, تنگ, تهران, تصادف, تعریف, تغییر, جمع, جالب, خونه, خواستگاری, خوب, خودم, خانه, خاطر, دلم, دوباره, دوستی, دانشگاه, داد, داره, داشتم, دریا, روی, راه, رابطه, رسیدگی, زمین, سفید, سلام, سگ, ساله, ساده, ساعت, ستاره, شمال, شب, شده, صحبت, عشق
    • پاسخ ها: 12
    • نمایش ها: 1,772
    10-10-12, 10:22 برو به آخرین پست
  12. همسفر خاطره / حسین فردوس

آغاز شده توسط  shahrzaad, 06-10-12 20:37
    2 صفحه ها
    1 2
    قرار, لباس, من, موج, میوه, مانم, ماشین, مجلس, مردی, نمی, چند, چهره, نور, نیست, نکرده, نام, نباید, نشان, نشده, نظر, همیشه, هنوز, های, هراس, وقتی, ورود, یک, کنم, کنیم, کنید, که, کار, کارمند, کتابهای داستان, کجا, گل, گم, پیدا, پاسخ, پس, آنچه, امروز, انتخاب, اندازه, اول, این, اینجا, اگر, احمدی, ازدواج, است, اشتباه, بلند, بهتر, بود, با, باید, بازار, باشید, بحث, برنامه, برای, برابر, برخی, بعد, تلاش, توسط, تعریف, جمع, حالا, خواهران, خودم, خیابان, خانم, خانه, خبر, خدا, دلم, دلیل, دهم, دوم, دوباره, دوست, دوستی, دوستان, داماد, دست, رفت, روی, رابطه, زیر, زبان, ساده, شود, شده, شروع, صدای, عروس, عروسی, عشق
    • پاسخ ها: 24
    • نمایش ها: 2,045
    09-10-12, 20:41 برو به آخرین پست
  13. رمان شبهای تنهايى

آغاز شده توسط  Tamara, 01-10-12 10:57
    2 صفحه ها
    1 2
    black, color, فوق, فوتبال, فردا, قبل, كه, كيفيت, لباس, من, منو, موج, مورد, موسيقي, مختلف, مسابقه, مشكل, مغازه, چقدر, نمي, چهره, نيست, نگراني, نام, نابغه, ناراحت, چرا, نشان, همه, همان, هنوز, ها, هشت, کتابهای داستان, پول, پيدا, پاسخ, پسرا, آنتن, آيفون, آپارتمان, آخرين, العاده, امروز, انواع, انجام, اين, اگر, احمقانه, اختلاف, ازدواج, بچه, به, بود, برق, براي, برابر, برات, بشه, تلخي, تنگ, تهران, تولد, تصادف, جواني, جا, جديد, حلقه, خونه, خانم, خانه, دلم, دنيا, دوم, دونم, دوباره, دانشگاه, داشتم, دختر, دخترها, دسته, رنگ, را, رابطه, زبان, سلام, سنگين, سوال, ساله, ساده, ساعت, شود, شدن, شده, شديد, شركت, طبقه, طبيعت, عكس, عروس
    • پاسخ ها: 17
    • نمایش ها: 1,948
    03-10-12, 13:33 برو به آخرین پست

صفحه 1 از 5 123 ... آخرینآخرین

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد