کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

نمایش موضوعات: شماره 1 تا 15 , از مجموع ‍15 موضوع

انجمن: مطالب متفرقه

مطالب متفرقه

1. Post موضوع مهم شود موضوع مهم : کلاس فتوشاپ(فروم) 1

آغاز شده توسط  gjust, 07-07-12 21:03
    2 صفحه ها
    1 2
    092, 225, 259, 301, 470, 486, 848, center, color, forum, http, images, iran, irani, jpg, size, فارسی, فتوشاپ, فروم, فرومی, قوانین, قصد, لینک, لیست, مفید, مفصل, من, مهر, میشه, مطلبی, مطالب متفرقه, نا, نام, ندارم, نرم افزار, نشه, هفته, هماهنگی, های, واسه, وسط, یک, یاد, کلاس, کمک, کنم, کنید, که, کاربر, کاربرانی, گرفتم, پیام, پست, www, آموزش, آینده, انجمن, اول, اولین, اواسط, اینجا, ایجاد, ارجاع, به, بهشون, با, باید, بخش, بدم, بدون, بدید, برنامه, برای, تموم, تمامی, تمرین, تیر, تایپیک, تذکر, تصمیم, ثبت, جذب, حذف, خودم, دوره, دوست, دوستان, داره, درخواست, راضی, سلام, شهریور, شب, شده, شروع, شرکت, طور, عزیز, عضو, غیر
    • پاسخ ها: 23
    • نمایش ها: 3,401
    21-07-12, 15:55 برو به آخرین پست
  2. Lightbulb موضوع مهم شود موضوع مهم : مسابقه طراحی با فتوشاپ 1

آغاز شده توسط  amrdesign, 23-04-08 15:15
    3 صفحه ها
    1 2 3
    blue, color, ico, icon, فوتوشاپ, فکر, فتوشاپ, كه, كار, كجا, من, منو, موفق, مورد, میاره, میبینم, میتونم, میده, میره, متوسط, مدتی, مسابقه, چقدر, چيزي, چیزی, نیستم, همه, همیشه, همگی, هیچ, هیچی, ها, های, هر, هست, هستم, هستن, وقت, ولی, يه, کنم, که, کینگ, کار, کاری, کسی, گذاشته, گرافیکی, گرافیست, پیروز, پایین, البته, امیدوارم, اما, انجام, اینه, اینجوری, ایول, ارزش, از, بلد, بچه, به, بهتره, بودن, بگه, بگذاریم, با, باشه, باشید, باشد, ببینیم, بد, بدم, بدن, بده, تاپیک, تازه, تشخیص, تعریف, جور, جديد, حال, حد, حرفه, خوب, خودم, دوستان, دیگران, دارم, در, رو, راهنمايي, راجب, سلام, سوال, شدم, عنوان, عالی, عضو
    • پاسخ ها: 35
    • نمایش ها: 7,858
    14-06-12, 09:26 برو به آخرین پست
  1. Cool بهينه سازي فتوشاپ

آغاز شده توسط  gjust, 18-06-12 07:29
    500, adobe, color, فقط, فتوشاپ, فراتر, قرار, كمك, كنيد, كاهش, مناسب, مورد, مي‌كند, مانند, محل, مخصوص, مشابه, مصرف, مطالب متفرقه, چقدر, نمودن, چند, چه, چهارم, نياز, نيست, نام, نرم, نرم افزار, نرم‌افزار, چرا, نسبت, نشان, نشده, نصب, نظر, هر, وقتي, پروژه, پس, virtual, virtual memory, آنها, آدرس, آزاد, امكان, اما, انتخاب, انجام, اندازه, اولي, اين, اگر, ابزار, ارائه, اساس, استفاده, اشتباه, اطلاعات, بهبود, بهتر, بين, بايد, باز, باشد, باعث, بدون, برنامه, براي, برابر, بسيار, بعد, تمام, تنها, توسط, تاثير, تعداد, تغيير, تغييرات, جايي, حافظه, حاضر, خود, خيلي, خاموش, دوباره, دارد, درباره, رفت, روي, سرعت, شود, شدن, شده, صفحه, علامت, علاوه, عوامل, عدم, غير
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 831
    18-06-12, 07:29 برو به آخرین پست
  2. Cool آشنایی کلی با سری cs5

آغاز شده توسط  gjust, 15-06-12 16:48
    500, adobe, flash, فقط, فني, فهرست, فتوشاپ, فشار, قبل, قديمي, قرار, منحصر, مورد, مانند, مانده, محصول, محصولات, مشکل, نقاش, چند, چهار, نيز, نام, ندارد, نرم, نرم افزار, نسخه, نصب, نظر, همه, هنوز, واقعيت, کنند, کننده, کند, کاربران, کردن, کرده, پلاگين, پنج, پيدا, پخش, web, آنلاين, آزاد, آشنایی, افزار, اما, ابزار, ارزش, است, استفاده, اصلي, به, بهبود, بين, با, بالا, بايد, بحث, براي, بسته, تمام, توسط, تا, ترکيب, تصويري, جمع, جديد, حال, حالا, حذف, خود, خودکار, دلار, دنبال, دوربين, داخل, داده, دارد, داشتن, درباره, دست, روي, زمان, سه, ساله, سخت, سرويس, سری, سرعت, شوند, شود, شرکت, شرط, طراحان, علي, عکس, عکسها, غير
    • پاسخ ها: 0
    • نمایش ها: 709
    15-06-12, 16:48 برو به آخرین پست

تنظیمات نمایش موضوعات

استفاده از این کنترل به منظور ایجاد محدودیت برای نمایش موضوعات در یک چهارچوب زمانی مشخص است.

به شما اجازه می دهد تا انتخاب کنید اطلاعات بر اساس لیست موضوع مرتب شوند.

ترتیب نمایش...

توجه : وقتی که مرتب سازی بر اساس تاریخ ، 'نزولی', جدید ترین نتایج را اول نمایش می دهد.

راهنمای آیکون های سایت

پست های جدید
پست های جدید
بدون پست جدید
بدون پست جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده شامل ارسال جدید
بیشترین نسبت به 15 پاسخ یا  150 نمایش
موضوع پربیننده بدون ارسال جدید
موضوع بسته شد
این موضوع بسته است
موضوع شامل نوشته ای توسط شما می باشد