پرشین فروم محلی ایده آل برای تبلیغات شما

انجمن پرشین فروم با 10 سال سابقه و داشتن بیش از نیم میلیون کاربر یکی از انجمن های پیش رو و محبوب در میان کاربران پارسی زبان می باشد.
آمار بازدید بالا و داشتن بیش از یک میلیون صفحه ثبت شده در گوگل،پرشین فروم رو تبدیل به مکانی مناسب برای معرفی محصول و خدمات شما کرده است.

تعرفه تبلیغات در پرشین فروم

تبلیغات بنری
محل تبلیغ تعرفه ماهیانه سایز بنر
بالای هدر تمام صفحات 1.000.000 تومان 60*468
زیر هدر تمام صفحات 800.000 تومان 60*468
زیر قسمت آخرین پست های انجمن در تمام صفحات 9.000.000 تومان 60*468
بین نوشته های انجمن با فضای نمایش هشت بنر 2.000.000 تومان 60*468
فوتر انجمن با فضای نمایش دو بنر 600.000 تومان 60*468
تبلیغات متنی
محل این تبلیغات فوتر سایت بوده و در آن لینک متنی به سایت شما درج می گردد. این لینک ها از نوع فالو (follow)می باشند و در تمای موتورهای جستجو از جمله گوگل و بینگ ثبت شده و تاثیر بسزایی در بهبود سئو سایت شما خواهند داشت. تعرفه تبلیغات متنی 50 هزار تومان بازا هر لینک می باشد.
تبلیغات 3 ماه،6 ماهه و یکساله به ترتیب 3% و 6 % و 9% تخفیف خواهند داشت.

سفارش تبلیغات در پرشین فروم

برای سفارش تبلیغ،نام و شماره تماس به همراه آدرس سایت را به ایمیل زیر ارسال کنید
سفارش تبلیفات در پرشن فروم

شرایط پذیرش تبلیغات در پرشین فروم

از پذیرش آگهی سایتهای حاوی تصاویر و مطالب غیر اخلاقی و همچنین مغایر با قوانین کشور ایران معذور هستیم. پس از ارسال سفارش تبلیغات توسط شما سایت یا کالایی که جهت تبلیغات معرفی شده توسط ما بررسی میشود و در صورتی که سایت یا کالا خلاف قوانین و مشکل ساز نباشد تایید خواهد شد درصورت تغییر در ماهیت سایت آگهی دهنده در زمان نمایش آگهی در پرشین فروم (مانند راهنمایی بازدیدکنندگان به یک سایت دیگر) بدون هماهنگی و یا هر موردی که به نحوی سوء استفاده از تبلیغات درپرشین فروم باشد نمایش آگهی بلافاصله و بدون اخطار قطع خواهد شد. بنر های تبلیغاتی را با حجم کم آماده کنید تا نمایش آن برای بیننده سریعتر باشد از پذیرش بنرهای حجیم معذوریم در صورت استفاده از بنر فلش لینک مرتبط با آن نیز میبایست در زمان طراحی بنر توسط طراح بنر در آن قرار گیرد. مسئولیت شعارها،مطالب و تصاویر استفاده شده در آگهی بر عهده سفارش دهنده میباشد تصاویر یا محتوای آگهی می بایست مطابق با هنجارهای کشور ایران باشد.