کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: از كار افتادن موس در ويندوز xp

پیش فرض از كار افتادن موس در ويندوز xp

دوستان عزيز سلام
    اميدوارم سال خوشي در پيش داشته باشيد
    موس من در ويندوز XP كار نمي كنه. البته وقتي اون رو به پورت هاي مختلف USB نصب مي كنم در تمام پورت ها چراغ موس روشن مي شه اما موس حركت نمي كنه. با يه موس ديگه هم امتحان كردم مشكل حل نشد. موس خودم در ويندوز 7 (اون يكي ويندوزم) كار مي كنه و مشكلي نداره. سيستم ريستورم هم تاريخ هاي قبلي رو كه مشكل رو حل كنه نداره. قبلا در همين ويندوز XP موس من مشكلي نداشت. با دو تا آنتي ويروس آويرا(در ويندوز XP) و نود32(در ويندوز 7) ويروس يابي كردم چيزي پيدا نكردم. در قسمت Hardware از Mouse Properties هيچ سخت افزاري براي موس ندارم. اگر بخوام دوباره ويندوز xp نصب كنم بايد كلي برنامه نصب كنم و تازه نصب ويندوز 7 و برنامه هاي مختلف نصب شده روي اون مشكل رو دوچندان مي كنه. ببينيد يه موس فسقلي چه مشكلي براي ما درست كرده! كارهام عقب افتاده لطفا يكي راهنمايي كنه. موس من مدل 3530 فراسو ست.با تشكر فراوان از دوستان عزيز
    ویرایش توسط mahdi4097 : 02-04-10 در ساعت 22:19

2. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.

Question كار نكردن موس

دوستان عزيز سلام
    اميدوارم سال خوشي در پيش داشته باشيد:icon_pf (68):
    موس من در ويندوز XP كار نمي كنه البته وقتي اون رو به پورت هاي مختلف USB نصب مي كنم در تمام پورت ها چراغ موس روشن مي شه اما موس حركت نمي كنه با يه موس ديگه هم امتحان كردم مشكل حل نشد. سيستم ريستورم هم تاريخ هاي قبلي رو كه مشكل رو حل كنه نداره البته قبلا در همين ويندوز XP موس من مشكلي نداشت.
    موس خودم در ويندوز 7 (اون يكي ويندوزم) كار مي كنه و مشكلي نداره. با دو تا آنتي ويروس آويرا(در ويندوز XP) و نود32(در ويندوز 7) ويروس:icon_pf (27): يابي كردم چيزي پيدا نكردم. در قسمت Hardware از Mouse Properties هيچ سخت افزاري براي موس ندارم. اگر بخوام دوباره ويندوز xp نصب كنم بايد كلي برنامه نصب كنم و تازه نصب ويندوز 7 و برنامه هاي مختلف نصب شده روي اون مشكل رو دوچندان مي كنه. ببينيد يه موس فسقلي چه مشكلي براي ما درست كرده! :icon_pf (54):موس من مدل 3530 فراسو ست.
    اگر راهي براي به كار انداختن موس نيست آيا راهي هست كه فقط ويندوز XP رو نصب كنم و مجبور نشم براي منوي بوت دوباره ويندوز 7 رو هم نصب كنم. ويندوزهاي من در درايوهاي مجزا نصب شده اند. با تشكر فراوان از دوستان عزيز اميدوارم كامياب باشيد.

سلام
    اولین نکته ای که به ذهنم میرسه شناخته نشدن یو اس بی در ایکس پی هست
    احتمالا شما وقتی موس رو وصل میکینید پوپ اپ نیو هارد ویر روی تسک بار نمایش داده نمیشه (یعنی سیستم کلا ارتباط یو اس بی رو نمیشناسه)
    توصیه میکنم یه تبدیل پو اس بی به پی اس تو استفاده کنید ببنید راه میافته یا نه
    در همین زمینه راه حل دیگه ای که به ذهنم میرسه نصب مجدد درایور یو اس بی در ویندوز ایکس پی هست که در سی دی درایور مادربردتون موجوده
    اگر با هیچ کدوم اینکار ها راه نیفتاد

مشکل شما میتونه مرتبط به رجیستری
    RegCure 3.0.0
    بهترین و قوی ترین برنامه برای بر طرف کردن مشکلات رجیستری ویندوز هست اگر از این کاری بر نیاد هیچ کدوم از نرم افزار های مشابهش برای شما کاری انجام نمیده

موفق باشید

Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    :icon_pf (46):

Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    ؛
    Link URL:
    ؛
    Link URL:
    و
    Link URL:
    آتش دل

یه نکته رو فراموش کردم
    اینکه برای اینکه بار دیگه که ایکس پی مشکل پیدا کرد و قابل بازیابی نبود مجبور به نصب هر دو ویندوز نشید
    توصیه میکنم از درایو هایی که ویندوز رو نصب کردید بکاپ بگیرید اموزش تصویری در این تاپیک قابل مشاهده هست پست یک و دو
    کد:

اگر تا کنون در سایت ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی
    Link URL:
    کنید
    Only
    Link URL:
    Users Can See Links[/COLOR][/CODE]

سال خوبی پیش رو داشته باشید

Link URL:
    :icon_pf (46):

Link URL:
    ؛
    Link URL:
    ؛
    Link URL:
    و
    Link URL:
    آتش دل

کاربر فعال سایت
    ESF ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡

با فشردن دکمه del در ابتدای استارت کردن کامپیوتر
    در قسمت integrated prepherals
    usb mouse support را فعال کنید.

پیش فرض موس usb

این مشکل از ویروسه نود 32 , 4 Smart security میتونه مشکلو حل کنه ممکنه ویروس روی سیستم عامل دیگه ای روی همون کامپیوتر باشه ، برنامه EasyBCD 2.0 کمکت میکنه XP را مجدد نصب کنی و بعدش واسه WIN7 هم مشکلی پیش نیاد یعنی اول XP را نصب میکنی بعد این نرم افزار رو از Google پیدا میکنی و نصب میکنی (رایگانه) بعد از توی این برنامه بوت win7 را انتخاب میکنی

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)