کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 13 , از مجموع 13

موضوع: یه سوال در مورد زیر نویس

همکار سابق

پیش فرض یه سوال در مورد زیر نویس

سلام. من یه فیلم دارم که زیر نویس انگلیسی با فرمت srt همراه فیلمه که باید حین پخش به پلیرم دراگ بشه. این زیر نویس انگلیسیه و من میخوام ویرایشش کنم به فارسی. یعنی یه نسخه فارسیشو درست کنم.
    اینم بگم که فایل srt رو میشه با برنامه های ویرایشگر متن مثل ورد و نت پد ویرایش کرد. اما بعد از ویرایش و ذخیره کردن فونت فارسی رو نمیشناسه و به جاش علامت سوال میزاره. البته فونتای فارسی هم دارم ولی نمیدونم روش ویرایش این فایلا در زبان فارسی چه جوریه

لطفا راهنماییم کنید

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از La Linea عزیز تشکر کرده اند:

3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    همکار سابق

تو رو خخخخخخدا يكي كمكم كنه

5. 3 کاربر برای این پست سودمند از La Linea عزیز تشکر کرده اند:

وقتی که به حالت علامت سوال در میاد باید زبان فارسی رو نصب کنید و دستگاه رو به فارسی برگردونید بعد ریستارت کنید درست میشه
    رَسُولُ اللّهِ (صَلَّى اللّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَسَلَّمَ): شَرُّ النّاسِ مَن باعَ آخِرَتَهُ بِدُنياهُ، وَ شَّرٌّمِن ذلِکَ مَن باعَ آخِرَتَهُ بِدُنيا غَيرِهِ. ( بحارالانوار، ج77 ، ص46)

The Holy Prophet (p.b.u.h): The worst of all men is the one who sells his here after (dooms day) for his world (life), & worse than him is the one who sells (bargains) his resurrection day for the world (benefits) of the others

http://elldownload.persiangig.com/Pic/sig.gif

7. 4 کاربر برای این پست سودمند از Persi@1 عزیز تشکر کرده اند:

سلام برای ویرایش زیرنویس بهترین برنامه subtitle workshop هست
    این برنامه زبان فارسی رو هم ساپورت میکنه (هم در اینترفیس و هم برای ساخت زیرنویس)
    برای ساخت زیرنویس از منو کشویی در ستون سمت چپ باید arabic رو انتخاب کنید
    و در نهایت اگر برای نمایس زیرنویس فارسی مشکلی دارید همونطور که دوستمون فرموندند زبان ویندوز رو فارسی انتخاب کنید از مسیری که ذکر شد
    البته زبان فارسی حتما نصب هست که شما میتونید فارسی بنویسید ولی جهت نمایش درست
    در ویندوز ایکس پی از کنترل پنل وارد رجیونال اند لنگوویج بشید به سربرگ رجیونال اپشن از منوی اول فارسی و از منور دوم ایران رو انتخاب کنید در سربرگ ادونسد هم فارسی رو انتخاب کنید پنجره رو اوکی کنید و سیستم رو ری استارت کنید

در ویندوز ویستا و سون هم این مسیر رو طی کنید
    به ControlPanel رفته و بر روی آیکون "Regional and Language Options" کلیک کنید و سپس در فرم باز شده بر سربرگ Advanced کلیک کنین و در لیست ظاهر شده بر روی کامبوباکس کلیک کرده و از میان زبان های موجود زبان فارسی رو انتخاب کنید؛ در پایان هم برای اعمال نتیجه کار یکبار ویندوز را Restart کنین
    موفق باشید
    ویرایش توسط MoTaHaR : 28-02-11 در ساعت 19:44

Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    :icon_pf (46):

Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    ؛
    Link URL:
    ؛
    Link URL:
    و
    Link URL:
    آتش دل

9. 6 کاربر برای این پست سودمند از MoTaHaR عزیز تشکر کرده اند:

نقل قول:

با اجازه دوستان:icon_pf (68):
    مدیا پلیر کلاسیک برا پخش فیلمای با فرمت avi که زیر نویس srt دارن گزینه خوبیه. تست کردین ببینین جواب میده یا نه؟
    من در سرزمینی زندگی میكنم كه دویدن سهم كسانی است كه نمیرسند و رسیدن حق كسانی است كه نمی دوند.

11. 4 کاربر برای این پست سودمند از arash_EMO عزیز تشکر کرده اند:

همکار سابق

نقل قول:

ممنون از شما و همه دوستان. من مشکلی با پخش ندارم من با کا ام پلیر دیدمش که بی نقص زیر نویس رو نشون داد. فقط فیلمم رو میخوام زیر نویس فارسی کنم و فایل جداگانه انگلیسیش میتونه کارمو راحت کنه چون مشخص کرده هر جمله در چه بازه زمانی پخش بشه. نمیدونستم که باید از نرم افزار خاصی استفاده کنم. حتما برنامه subtitle workshop که دوست خوبم مطهر معرفی کرد امتحان میکنم ببینم چه نتیجه ای به دست میاد. منون از همه

13. 4 کاربر برای این پست سودمند از La Linea عزیز تشکر کرده اند:

زیر نویس فارسیش گیرتون نمیاد؟ یا حتما خودتون میخواین تبدیل کنین؟
    منسوب به حسین پناهی:

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــﯽ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫــــــــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫــــــــــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــــــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳــــــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــــــــﻮﯾﻢ :
    ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــــــــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ " ﺁﻣﻮﺧــــــــﺘﻪ ﺍﻡ !!"

ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤـــــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ !!
    ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ !!
    ﺍﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..
    ﻣـــــــــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ !!
    ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ

15. 2 کاربر برای این پست سودمند از Gemini عزیز تشکر کرده اند:

همکار سابق

نقل قول:

زیر نویس فارسیش که وجود نداره. میخوام خودم ترجمش کنم. یه فیلم در مورد زندگی نامه یه معمار بزرگ قرن به نام لویی کانه که پسرش بعد از مرگ ایشان ساخته

17. 2 کاربر برای این پست سودمند از La Linea عزیز تشکر کرده اند:

یکی دوتا سایت هست که میشه توش دنبالش گشت ... اگه میگین پیدا نمیشه که هیچ ...
    این برنامه ای که حسین معرفی کرد خیلی خوبه به هر حال :icon_pf (51):
    منسوب به حسین پناهی:

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــﯽ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫــــــــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫــــــــــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــــــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳــــــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــــــــﻮﯾﻢ :
    ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــــــــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ " ﺁﻣﻮﺧــــــــﺘﻪ ﺍﻡ !!"

ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤـــــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ !!
    ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ !!
    ﺍﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..
    ﻣـــــــــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ !!
    ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ

19. 3 کاربر برای این پست سودمند از Gemini عزیز تشکر کرده اند:

نقل قول:

برنامه vlc هم خوبه تا اونجا که من امتحان کردم همه فرمت هارو میخونه
    رَسُولُ اللّهِ (صَلَّى اللّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَسَلَّمَ): شَرُّ النّاسِ مَن باعَ آخِرَتَهُ بِدُنياهُ، وَ شَّرٌّمِن ذلِکَ مَن باعَ آخِرَتَهُ بِدُنيا غَيرِهِ. ( بحارالانوار، ج77 ، ص46)

The Holy Prophet (p.b.u.h): The worst of all men is the one who sells his here after (dooms day) for his world (life), & worse than him is the one who sells (bargains) his resurrection day for the world (benefits) of the others

http://elldownload.persiangig.com/Pic/sig.gif

21. 3 کاربر برای این پست سودمند از Persi@1 عزیز تشکر کرده اند:

این فایل که گذاشتم رو بگیرید، تمام متن خودتون رو داخل اون کپی کنید و ذخیره کنید. این یک فایل زیرنویس فارسی هست که مشکل شما رو حل می کنه.
    فایل های پیوست شده

23. 3 کاربر برای این پست سودمند از Helium عزیز تشکر کرده اند:

همکار سابق

ممنون دوست عزیز
    کارمو راه انداخت. فقط باید دوباره زمان جملات رو ویرایش کنم!

25. 2 کاربر برای این پست سودمند از La Linea عزیز تشکر کرده اند:

تا نوبت به ما رسید مشکلت حل شد
    اه
    نشد نظر بدیم که
    حالا اسپم میدیدیم
    هاهاهاه
    ------------------
    خوب
    ما هم یه چیزی بگیم و بریم

1- کلا ادم خودش باید زمان بندی رو درست کنه و گرنه به نوعی کاره ادم دزدی میشه یعنی اوصلا الان همه جا رایجه که میاد نسخه ی انگلیسی رو پیدا میکنند و بعد دست به زمان بندی نمیزنن و فقط جملات رو تغییر میدن

این مشکله شما که وقتی فارسی مینویسید علامت سولا میشه همونطور که دوستان گفن برای اینکه شما C فارسی ویندوزتون رو که دوستمون توضیح دادن چطور نصب کنید نصب نکردید

2- برنامه های مختلفی برای زمان بندی و نوشتن و چک کردن هست
    اون برنامه ای که دوستمون معرفی کردن برنامه ای هست که خیلی اسمش در رفته و فقط برای srt و چندتای دیگه قابل استفاده است و نسبتا مبتدیانه است با عرض معذرت به دوستاران این نرم افزار

برنامه ای به نام Aegisub هست که با فرمت ass ذخیره میکنه و کا ام در پخش این فرمت بسیار ضعیفه و شما باید یک دستکاری ای توی تنظیمات انجام بدید
    ولی در این فرمت شما حتی میتونید ارمی طراحی کنید و داخل زیرنویس قرار بدید مثل ارم سایت
    که لازم به ذکر است کارره هر کسی نیست

پیشنهاد من به شما این نرم افزار است

3- امیدوارم بتونید با موفقیت فیلم رو زیرنویس فارسی کنید و بسیاری از افراد رو خوشحال کنید

موفق باشید:icon_pf (17):

27. یک کاربر برای این پست سودمند از punsher2011 عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)