کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 16 تا 30 , از مجموع 37

موضوع: سوال بديد جواب بگيريد

پیش فرض سوال بديد جواب بگيريد

با سلام
    ميدونم بعضي از شما خيلي سرتون شلوغه و حوصله فرمول نويسي نداريد
    اينجا شما مشكلتون رو به طور كامل برام بنويسيد
    من فرم خام اون چيزي كه ميخوايد واستون ميگذارم
    مثلا دوست داريد صورتحسابي واسه چند نفر درست كنيد و يا
    دوست داريد آمار اجناسي رو بگيريد
    به هر حال هر كسي مشكلي داشت كه ميخواست فقط جواب نهايي بگيره (البته در اكسل)
    ما در خدمتيم
    خدایا کمکم کن

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از 밀랃 عزیز تشکر کرده اند:

3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.

سلامچند روش وجود داره يكي اينكه براي فيلد حقوق نامگذاري كرده باشيدكه با كليد بر روئ اسم اون وارد سلول مورد نظر بشيدو يا در نوار آدرس ،آدرس سلول مورد نظر خودتون رو وارد كنيد ويا اگر در مورلي اون سلول رو به كار برديد با كليد بر آدرس اون سلول در فرمول به سلول مورد نظر وارد بشيدبازم در خدمتيممرسي
    خدایا کمکم کن

5. 2 کاربر برای این پست سودمند از 밀랃 عزیز تشکر کرده اند:

شرط بین دو عدد
    اگر بخواهیم برای مابین دو عدد شرط بگذاریم .چگونه انجام بدهیم؟
    =IF(if(27<C1),(c1<52);INT(C1*180%)+0.986;0

سلام
    من یک کمبو برای اکسل ساختم که باید توی اون بصورت شرط یک از چند کمبو دیگر را نشون بده
    مثلا اکر کاربر از لیست کمبو که در ستون مثلا a "صوت" را انتخاب کرد در ستون b کمبوی بیاره که لیست پسوند های صوت (مثل mp3 , wav) توشه رو بیاره
    و اگر مثلا "تصویری" رو انتخاب کرد کمبوی بیاره که لیست پسوند های تصاویر توشه بیاره از دستور if نمی دونم چه جوری استفاده کنم شرط بلده ولی نتیجه که اگر موافق بود یلد نیستم Untitled.gifUntitled11.jpg
    تصویر بترتیب sheet1 و 2

با سلام خسته نباشین من میخوام یه برنامه تو اکسل بدم که اگر زدم ریاضی نمره ی اونو بهم بده (برنامه نویس کارنامه)

با سلام من در اکسل تازه کارم میخواستم بدونم چگونه میشود برای خرید و فروش سهام در اکسل
    طراحی کرد که د ریک شیت خرید و فروش روزانه باشه و در شیت دیگر اتوماتیک خرید و فروشها تجمیع گردد با تشکر

Question در خواست کمک در conditional formatting

باسلام خدمت کابران محترم
    من یک فایل اکسل طراحی کردم که یک سری فرمت های خاص را به ردیف اول داده ام ( از طریق conditional formatting) .
    حالا که می خواهم ایت فرمت را به ردیف های پایین نیز تعمیم دهم ( ردیف های پایین نیز این فرمت را با توجه به شماره ردیف خود داشته باشد ) با روشهای مختلف امتحان کرده ام اما نمی شود و جواب نمی دهد یا در همه سلولها اعمال نمی شود . با روشهای format painter - specifications paste - برداشتن $ و کپی و فقط فرمت پیست کردن و ........
    لطفا کمک کنید تا مشکل را برطرف کنم
    فایلم را پیوست کردم

سلام و درود
    میخوام سطرها یکی درمیون رنگی شن.اما نمیخوام از format as table استفاده کنم چومن امکان ادغام بسته میشه.ازطرفی وقتی بعد از format as table بصورت نرمال در میارم شیت رو.امکان ادغام باز میشه اما مشکلی که داره تو عکس توضیح دادم.میخوام بعداز ادغام دو سلول از دو سطر غیر همرنگ سطر بعدی خودش به رنگ مخالف تغییر داده شه.خیلی واسم مهمه

Exclamation سوال دوم و بسیار فوری فوتی

سلام منم 2 سوال داشتم

1من برای اینکه مثلا 20 ستون عددی رو به تر تیب صعودی سورت کنم مچبور شدم حدود 100 سلول فرمول بنویسم اگه راه کوتاه تری هست بگید(البته منظورم این نیست که ستونها رو انتخاب کنم بعد دکمه سورت رو بزنم منظورم اینه با عوض شدن محتوای هر سلول خودش اتوماتیک سورت بشه)

2 چطور میشه هرتغییر رو ثبت کرد یعنی مثلا در مثال بالا اگه سلولها a1 تا a20 باشه بعد از تغییر هر 20 ستون و چیدنشون همه رو تو ستون b ذخیره کنه و در مرحله بعد (20 تغییر دوم ) اونا رو بجای ستون b تو ستون c ذخیره کنه وهمین طور تا آخر

Question دوباره

نقل قول:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

اگه قراره کسی سوالارو جواب نده چرا تاپیک بازه؟ :icon_pf (30):
    یا ما رو قابل نمیدونید؟:icon_pf (25):

مدیر این بخش نیستن در حال حاضر که جواب بدن.
    اگر کس دیگه ای الاعات لازمو داشت حتما جواب میداد.
    منسوب به حسین پناهی:

ﺩﺭ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮔﺎﻫﯽ ﺑﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــﯽ ﺑﺎ ﮐﺴﯽ ﺳﺎﺧﺘﻪ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫــــــــﯽ ﮔﺮﯾﻪ ﮐﺮﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫــــــــــﯽ ﺑﺨﺸﯿﺪﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــﯽ ﻓﺮﯾﺐ ﺧﻮﺭﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــــﯽ ﺍﻓﺘﺎﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﮔﺎﻫـــــــــــــــﯽ ﺩﺭ ﺗﻨـــــــﻬﺎﯾﯽ ﻣﺮﺩﻩ ﺍﻡ !!
    ﺍﻣﺎ ﺣﺎﻝ ﺯﻣﺎﻧﺶ ﺭﺳــــــﯿﺪﻩ ﮐﻪ ﺑﮕــــــــﻮﯾﻢ :
    ﻣﻦ ﺍﺯ ﺗﻤــــــــﺎﻡ ﺍﯾﻨﻬﺎ ﺩﺭﺱ " ﺁﻣﻮﺧــــــــﺘﻪ ﺍﻡ !!"

ﺍﮐﻨﻮﻥ ﺧﻮﺷﺤـــــﺎﻟﻢ ﮐﻪ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ !!
    ﺷﺎﯾﺪﺳﺎﺩﻩ ﺑﺎﺷﻢ !!
    ﺍﻣﺎ ﺻﺎﺩﻗﻢ ..
    ﻣـــــــــــــﻦ ﺧﻮﺩﻡ ﻫﺴﺘﻢ !!
    ﻭ ﺍﯾﻦ ﺑﺮﺍﯾﻢ ﮐﺎﻓﯿﺴﺖ

16. 2 کاربر برای این پست سودمند از Gemini عزیز تشکر کرده اند:

سلام دوست عزیز
    مرسی بابت سوالت
    نه مشکلی پیش نمیاد
    مرسی
    خدایا کمکم کن

نقل قول:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

سلام
    شرمنده یه مدت کار داشتم نت هم ندارم نتونستم بیام
    دوست عزیز شما میتونی با اتو سورت هر وقت تغییری ایجاد کردی یه دکمه (اتو سورت رو )دوباره بزنی همه اتوماتیک درس میشه
    در مورد سوال دوم هم بگم خودتون باید کپی پیست کنید اکسل قابل اوتو سورت در سلول دیگه رو اونجور که مثال زدید نداره
    خدایا کمکم کن

حالا یه سوال که زیاد به قبلی ها هم بی ربط نیست ما چطور میتونیم یه آدرسو بنویسیم یعنی مثلآ میشه با تابع address یه آدرسیو بدست بیاریم و بعد مقدار اون آدرسو هر جا خواستیم استفاده کنیم این درست.ولی چطور میشه تو اون آدرس نوشت یغنی فرضآ نتیجه تابع شده A4 بعد بیایم به اکسل بگیم که مثلآ مقدار b1 رو بذار تو اون آدرس بدست اومده(a4) ولی اگه نتیجه تابع بشه x8 همون مقدار b1 رو بذار تو x8

خواهشآ اگه کسی بلده سریع جوابمو بده خیلی گیرم
    ویرایش توسط kamrankkstkst : 18-05-13 در ساعت 14:05

با سلام
    من در شیت 1 جدولی طراحی کردم حاوی 5 ستون و 256 ردیف که در آنجا کالا به همراه کد و تعداد و قیمت واحد شمارش را گنجانده ام حال فرمی درست کرده ام و این شیت را به ترتیب داخل آن قرار دادهام حال میخواهم در فرم دیگر دکمه ی search را تعبیه کنم که مثلا کد کالا یا نام کالا را بگیرد و کل اطلاعات این کالا را نشان دهد همچنین فرمی که اطلاعات کالای جدید را بگیرد در شیت مذکور وارد کند ممنون میشم راهنمائیم کنید

صفحه 2 از 3 نخستنخست 123 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)