کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 37 , از مجموع 37

موضوع: سوال بديد جواب بگيريد

پیش فرض سوال بديد جواب بگيريد

با سلام
    ميدونم بعضي از شما خيلي سرتون شلوغه و حوصله فرمول نويسي نداريد
    اينجا شما مشكلتون رو به طور كامل برام بنويسيد
    من فرم خام اون چيزي كه ميخوايد واستون ميگذارم
    مثلا دوست داريد صورتحسابي واسه چند نفر درست كنيد و يا
    دوست داريد آمار اجناسي رو بگيريد
    به هر حال هر كسي مشكلي داشت كه ميخواست فقط جواب نهايي بگيره (البته در اكسل)
    ما در خدمتيم
    خدایا کمکم کن

2. 9 کاربر برای این پست سودمند از 밀랃 عزیز تشکر کرده اند:

3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.

نقل قول:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

سلام ببخشيد كه گاهي دير ميام نت ندارم و از كافي نت ميام
    از تابع if استفاده كنيد به ضورت شرطي اول شرط رو ميگيد مثلا شد فلان مقدار بعد نتيجه جواب شرط كه ادرس همون سلول رو ميديد و كاما ميگزاريد و دوباره ادرس سلولي كه اگه جواب غير از اوني كه خواستيد شد(همون فلان مقدار ) مينويسيد همش رو هم ميگزاريد داخل يه پرانتز
    خدایا کمکم کن

نقل قول:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

سلام ببخشيد بابت تاخيرم
    اگه اين كار رو تو اكسس انجام بديد فكر كنم بهتر باشه و فرمتون هم بهتر ميشه هم با ورود اطلاعت بيشتر كند نميشه
    ولي اگه خواستيد سلولي كه حالت جست و جو داره استفاده كنيد از فرمان look up ميتونيد استفاده كنيد
    خدایا کمکم کن

سلام من یه برنامه نوشتم در مورد فاصله یه شهر تا شهرهای دیگه بعد یه جاهاییش به مشکل برخوردم .توی این برنامه وقتی شهر مورد نظرو انتخاب میکنیم از ما سرعت حرکتمونو به کیلومتر میخواد، وقتی سرعتو وارد میکنیم به ما فاصله تا شهر مورد نظر و زمان رسیدن به اون شهرو میده، ولی مشکل اینجاست که وقتی زمانو بهم میده رندش میکنه مثلا وقتی 130 که فاصله هستو تقسیم بر سرعت که مثلا100 کیلومتر بر ساعت میکنه به جای اینکه جواب بشه 1.3 میده 1 و اینکه من میخوام زمان رسیدنو به طور دقیق بهم بده
    کد:

اگر تا کنون در سایت ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی
    Link URL:
    کنید
    Only
    Link URL:
    Users Can See Links[/COLOR][/CODE]
    ویرایش توسط akameli : 04-06-13 در ساعت 11:38

نقل قول:

سلام
    شرمنده من برنامه ریزی اکسل بلد نیستم
    خدایا کمکم کن

8. یک کاربر برای این پست سودمند از 밀랃 عزیز تشکر کرده اند:

نقل قول:

ببخشید فکر کنم آی کیوم اومده در حد جلبک
    اگه ممکنه توضیحتونو به زبان اکسل برام بنویسید تا بفهمم

با تشکر

با سلام یه زحمت داشتم میخواستم چند تا کومبو مرتبط با هم داشته باشم مثلا اگرد در a1 داشته باشم سه آیتم برق گاز آب در b1 با انتخاب "برق " کیلو وات درج شود.ممنون میشم راهنمایی کنید

سلام و خسته نباشید
    اگه کمکم کنید ممنون میشم
    من میخوام اکسل در یک ستون ، تعداد سلول هایی رو که شامل قسمتی از یک سلول مشخص هستند شمارش کنه
    مثلا تعداد سلولهای ستون a ، که شامل 1392/10 از سلول تاریخ سیستمی من میشن بشماره

صفحه 3 از 3 نخستنخست 123

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)