جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 10

موضوع: مشکل در پس گرفتن پسورد یاهو

پیش فرض مشکل در پس گرفتن پسورد یاهو

سلام دوستان من یه آیدی یاهو داشتم که پسوردش یادم رفته اما جواب سوال هایی که موقع ساختن آیدی دادم یادمه اما وقتی میخوام پسورد رو ریست کنم چون شماره موبایل هم زده بودم و کشور دیگه ای رو انتخاب کردم بودم مثل اینکه یه کد به اون شماره ارسال میشه و میگه باید اون کد رو وارد کنی تا بتونی پسورد رو بدست بیاری. راهی هست که من بتونم با همون سوال ها پسورد رو ریست کنم ؟؟!!! دوستان خیلی مهمه اگه کسی میدونه جواب بده

2. 2 کاربر برای این پست سودمند از REZ4 عزیز تشکر کرده اند:

مدیر انجمن زبان Persi@1 آواتار ها
    6,161

سلام

ایمیل دوم یا همون ایمیل پشتیبان داده بودید که در صورت فراموشی از طریق اون ایمیل پسوردتونو بازیابی کنید!؟

رَسُولُ اللّهِ (صَلَّى اللّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَسَلَّمَ): شَرُّ النّاسِ مَن باعَ آخِرَتَهُ بِدُنياهُ، وَ شَّرٌّمِن ذلِکَ مَن باعَ آخِرَتَهُ بِدُنيا غَيرِهِ. ( بحارالانوار، ج77 ، ص46)

The Holy Prophet (p.b.u.h): The worst of all men is the one who sells his here after (dooms day) for his world (life), & worse than him is the one who sells (bargains) his resurrection day for the world (benefits) of the others

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از Persi@1 عزیز تشکر کرده اند:

وقتی میرم توی یاهو و
    Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    رو می زنم و I forgot my password رو میزنم و آیدی رو وارد می کنم خودش به صورت اتوماتیک میره تو یه صفحه که میگه شماره موبایل رو بزنید وقتی میزنم هم میره تو صفحه بعد که میگه کدی که ارسال شده رو بنویسید !!!! اگه میشد که انتخاب کرد از کدوم طریق پسوردو ریست کرد خیلی خوب بود. ولی اون ایمیلی رو هم که داده بودم رو یادم نیست فقط جوابا یادمه

6. یک کاربر برای این پست سودمند از REZ4 عزیز تشکر کرده اند:

6,161

اگه اون ایمیلتون یادتون بود خیلی خوب بود
    My alternative email address is
    اینجا میزدید

این پیغامو که میبینیدWe are sorry, you cannot use your alternate contact info.

تو این صفحه نوشته
    We're sorry that you cannot access the alternate email address or mobile number you provided for your account. Would you like to try another
    Please return on September 05, 2011, after 05:33 pm, when you will be able to reset your password by answering the secret question you chose for your account.

خط دومی میگه 5 سپتامبر بعد از 5:33 دقیقه دوباره سعی کنید و اون موقع اطلاعات شخصیتونو وارد کنید...همون سوالاتو میگه

برای شما هم همینو میگه فقط تاریخ و ساعتش فرق میکنه
    رَسُولُ اللّهِ (صَلَّى اللّهُ عَلَيْهِ وَ آلِهِ وَسَلَّمَ): شَرُّ النّاسِ مَن باعَ آخِرَتَهُ بِدُنياهُ، وَ شَّرٌّمِن ذلِکَ مَن باعَ آخِرَتَهُ بِدُنيا غَيرِهِ. ( بحارالانوار، ج77 ، ص46)

The Holy Prophet (p.b.u.h): The worst of all men is the one who sells his here after (dooms day) for his world (life), & worse than him is the one who sells (bargains) his resurrection day for the world (benefits) of the others

8. 3 کاربر برای این پست سودمند از Persi@1 عزیز تشکر کرده اند:

درسته؛ ولی من بعد از زمانی که گفته این کارو می کنم دوباره میره واسه همون شماره موبایل !!!!!

10. یک کاربر برای این پست سودمند از REZ4 عزیز تشکر کرده اند:

من از اون سوال جوابا عکس گرفتم واسه این روزا بعد الان که نگاش کردم دیدم هیچ ایمیلی نیست واسه My alternative email address is که شما گفتین ! عکسشم میزارم ببینید

12. 2 کاربر برای این پست سودمند از REZ4 عزیز تشکر کرده اند:

6,161

سلام

این مال موقعیه که به اکانت دسترسی داشتید؟؟!!خوب اون موقع باید add another میکردید

اگه هیچکدوم اونارو یادتون نیست و ایمیلم نداده بودید فکر کنم باید قید این اکانت رو بزنید
    :icon_pf (30):

14. 2 کاربر برای این پست سودمند از Persi@1 عزیز تشکر کرده اند:

بله مال اون موقست. پس این سوال جوابا به هیچ دردی نمیخوره ؟؟؟؟؟ یعنی دیکه هیچ راهی نیست ؟!!؟!؟!؟

17. یک کاربر برای این پست سودمند از REZ4 عزیز تشکر کرده اند:

سلامممممممم دوستان چند روزه که ایمیل منم فکر بکنم پلاگین شده کسی هست کمکم بکنه لطفا

فایل خانوادگی دارم

ایمیلم اون قسمت تنظیماتش دوتا ایمیل دادم که مثلا همچین اتفاق افتاد نمیدونم چی بشه اون میدونم ولی اگه کسی هست لطفا بهم خبر بده خواهش میکنم راهنمایی بکنید

19. یک کاربر برای این پست سودمند از arashtab عزیز تشکر کرده اند:

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)