کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

   

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: سلطان استروییدهای بدنسازی: سوماتروپین somatropin - hgh

 1. #1

  Thumbs up سلطان استروییدهای بدنسازی: سوماتروپین somatropin - hgh

  ابر داروی بدنسازی یعنی سوماتروپین

  یک سری اطلاعات از این دارو در اختیارتون میزارم اگر خوشتون اومد یا در مورد هر داروی دیگه سوال داشتید بگید تا در اختیارتون بذارم .


  اسم دارو : سوماتروپین somatropin

  اسم تجاری : HGH ,Human Growth Hormone , Genotropin , Humatrope , Nutropin , Nutropin AQ , Norditropin , Saizen , Serostim

  گروه دارویی: هورمون هیپوفیز قدامی

  گروه درمانی : هورمون رشد خالص شده

  موارد مصرف دارویی غیر از بدنسازی :
  درمان طولانی مدت نارسایی رشد کودکان با ترشح ناکافی هورمون رشد
  نارسایی رشد ناشی از نارسایی مرمن کلیه تا زمان پیوند کلیه در کودکان
  لاغری(Cachexia)
  سندرم ترنرTurners Syndrome

  موارد مصرف در بدنسازی :

  در افراد چاق باعث چربی سوزی و عضله سازی میشود

  در افراد لاغر و حرفه ای کاران بدنسازی موجب رشد عضلات چشمگیر به طور فوق العاده خشک میشود .

  در افرادی که قصد شرکت در مسابقات بدنسازی را دارند یا میخواهند دوره ی حجم خشک بروند (سوماتروپین) بهترین هورمون برای رشد عضلات و اندام دلخواه میباشد .

  اطلاعات دیگر در مورد این هورمون :
  هورمون رشد یا سوماتروپین ( Growth Hormone Somatropin) (HGH

  این دارو سوماتروپین نیز نامیده می شود که هورمون رشد انسانی است و برای استعمال موارد پزشکی خاص درست شده است. سوماتروپین امروزه دارویی گران در لیست موارد مصرفی ورزشکاران می باشد، بنابراین بهتر است که با دقت بیشتر و مخصوصی مورد استعمال قرار گیرد ، البته وقتی که این مورد را از بازار سیاه تهیه می کنید باید خیلی دقت کنید . از نظر کاربرد و استعمال یک شباهت هایی با HCGدارد. انواع تولید شده تقلبی و خطرناک این دارو نیز وجود دارد که گزارش شده است.هورمون رشد حتی خیلی حساس است و می بایستی در دمای خنک و مشخص شده نگه داری شود و سریع مورد استفاده قرار بگیرد . هورمون رشد انسانیHGHبوسیله سوماتوتروپ در غده ای که به وسیله مغز انسان در بدن دستور داده می شود ساخته می شود .

  سوماتوتروپ تا ۵۰% یا بیشتر در ترشح غده مربوطه به رشد و ساخت هورمون رشد که جزء مهمترین هورمون های بدن هستند، دخالت دارد. به واسطه بالا رفتن عمر تا ۶۰ سال، اغلب مردم تقریباً ۸۰% هورمون رشد در سیستم بدنشان تنبل می شود و دیگر فعالیتی ندارد.  استعمال این دارو به عنوان یک مکمل انتخابی خوب برای خیلی از ورزشکاران حرفه ای در سال های اخیر می باشد . فوتبال آمریکایی که دارای شخصیت بزرگی همچونLyle Alzadoمی باشد ادعا می کند ۸۰% همه ورزشکاران حرفه ای فوتبال آمریکایی به انضمام کاربرد گیری از آن در زمین بازی یک تأثیر غافلگیر کننده دیگر که شاید ماده عضله ساز قوی برای جذب باشد را از آن کسب می کنند . این دارو دارای منفعت هایی همچون بهبود فعالیت مغز و عملکرد آن عاملی برای تقویت بافت های ارتباطی که صدمات احتمالی را کاهش می دهند ، می باشد . افزایش وزن به طور باور نکردنی بدون اینکه صدمه ای به تکیه گاه اندازه ای داشته باشد ، کاهش خمیدگی بدن بوسیله برگرداندن جوانی به پوست، بالا بردن درجه انرژی و وضعیت واضح و روشن،سوماتروپین اثر آنابولیک (بافت سازی) قوی دارد و سبب افزایش ساخت (سنتز) پروتئین می شود که خود را به صورت hypertrophy (گسترش سلولهای ماهیچه ای) و hyperplasia (افزایش سلولهای ماهیچه ای) نشان می دهد. جالب اینجاست که این تغییرات با مصرف استروییدها بدست نمی آید. این شاید تنها دلیلی است که سوماتروپین به عنوان قویترین هورمون محسوب می شود، تاثیربسیاربر سوزاندن چربیهاست. بیشتر بدنهای چاق در هدایت انرژی جهت کاهش شدید چربیها و یا ورزشکاران در افزایش مصرف کالری و انرژی از آن استفاده می کنند بهبود بخشیدن قوای جنسی ، بهبود بخشیدن به عملکرد ششها و افزایش درجه موادSaure در جریان خون، کمک به سیستم دفاعی بدن و عملکرد غده تیموس و شاید در اغلب موارد مؤثراً اختصاصی باشد. این دارو قابلیتش با تولید زیاد سلول های عضلانی بدون استروئید امکان پذیر است. سوماتروپین تقویت کننده بافتهای پیوندی، زردپیها و غضروفها می باشد، که می تواند دلیل اصلی برای افزایش قابل ملاحظه قدرت ورزشکاران باشد. بعضی بدنسازها و پاورلیفتینگ کارها اعلام کرده اند که مصرف همزمان استروییدها و سوماتروپین نه تنها باعث افزایش قدرت ورزشکارمی شود، بلکه آنها را ازآسیب نیزحفظ می کند.


  عوارض جانبی

  عوارض جانبی این دارو اصولا همچون عوارض جانبی استروئیدهای آندروژنی و آنابولیکی نیستند. اغلب عوارض جانبیHypoglycemia(پایین آمدن سطح قند خون)هستند. عملکرد کوتاه مدت غده تیروئید را نیز سبب می شوند . یکی دیگر از عوارض جانبی استعمال این دارو ژیانتیسم است که در بدن های نرمال انسانی ایجاد می شود . این مهم فقط زمانی صدق می کند که استعمال در حین و دوره رشدی یک زندگی صورت بگیرد، چرا که تناسب رشد را متلاشی می کند. این خیلی مهم است که شخصی کاملاً رشد کرده است و بالغ شده است قبل از این که عوارض جانبی نادر دیگری به وسیله مصرف دارو ایجاد شود ، که شامل دیابت، آگراندیسمان داخلی، فشار خون بالا و آگراندیسمان (بزرگ نمایی ) کلیه نیز هستند.

  طبق آمار مرکز دارویی آلمان، ۴۲% از شیشه های در بازار سیاه آمریکای شمالی توقیف شد، که تقلبی بودند. افزون بر این، شیشه های دارای برچسبهای هلندی و روسی نیزتقلبی هستند، این برچسبها عامل تشخیص نوع اصلی و تقلبی از یکدیگر می شوند. این مواد بیشتر به صورت پودردر دسترس هستندموارد دیگری که تقلبی بوده و توقیف شده استHumatrope16 تحت عنوان کمپانی لیلی Lilly companyو با نام هلندی یا somatogen روسی می باشد. این هورمونها هزینه بالایی ندارند مگر اینکه سوماتروپین تقلبی باشند.استفاده از گونه های تقلبی این هورمونها به دلیل ناشناخته بودن نوع اصلی آن است که شاید بسیاری از استفاده کنندگان هنوز آنرا ندیده باشند

  مشکل عمومی دیگری با تزریق و استعمال این دارو وجود ندارد اما مواظب ترکیب انسولین با آن باشید، چرا که ممکن است احتمال گرایش شما به سمت بیماری دیابت را افزایش دهد و تا آخر عمر می بایستی شما انسولین بزنید. تزریق سر خود انسولین می تواند مشکلات جدی را به دنبال داشته باشد . هورمون رشد از ماده سوماتروپین گرفته می شود که علاوه بر این به صورت پودر نیز وجود دارد که می بایستی آن را با یک محلول حل کرد که معمولاً همراه همان پودر وجود دارد . در اینجا پیشنهاد می کنیم که محلول بدست آمده را سریع تزریق کنید.

  اینم از عکسش :

  g-sci-gtropin3.jpg

  alpha-pharma-vitex-somatropin.jpg


  این مطالب از چند منبع معتبر استخراج و جمع آوری شده . نننظظظظظظظظظظظظظررر یییییییااااااادددتوووووو ووووونننن ننننننرررررررره .
  :icon_pf (20):


 2. 6 کاربر برای این پست سودمند از bivojdanekhabic عزیز تشکر کرده اند:


 3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
  Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
 4. #2

  پیش فرض

  ایول جالب بود البته عکست جالبتره داش
  چند ساله ورزش میکنی؟
  " کسی هرگزنمیداند چه سازی میزند دنیا
  چه میدانی تواز امروز چه میدانم من ازفردا
  همین یک لحظه را دریاب که فردا میشویم تنها.... "

 5. یک کاربر برای این پست سودمند از abbasimajid74 عزیز تشکر کرده اند:


 6. #3

  پیش فرض

  2 سال و اندی :icon_pf (20):

 7. یک کاربر برای این پست سودمند از bivojdanekhabic عزیز تشکر کرده اند:


 8. #4
  همکار سابق
  تاریخ عضویت
  Nov 2011
  محل سکونت
  طهــــــــــــــران
  نوشته ها
  985
  Thanked: 2740

  پیش فرض

  مصرف زیاد و بی رویه باعث ژیگانتیسم میشه. یعنی رشد عرضی استخوانها. مخصوصاً استخوان های صورت و اندامها تحتانی و فوقانی. یعنی شما رشد می کنین اما اندامهاتون دچار بزرگ شدن غیر طبیعی میشه! همه ی این داروها دارای عوارض جبران ناپذیری هستند!
  یک روز رو نباید 365 بار تکرار کرد!

 9. یک کاربر برای این پست سودمند از Tereza عزیز تشکر کرده اند:


 10. #5

  پیش فرض

  کاملا حرفتون درسته ، ولی مصرف داروی سوما برای حرفه ای کاران بدنسازی سالی 1 بار یا 2 سال 1 بار با دوز مصرفی تعیین شده استفاده میشه ولی بعضی ها این چیزارو رعایت نمیکنن به خاطر همین استخون های فک و دستشون هم بزرگ میشه و قیافشون بر میگرده . سوما تنها هورمونیه که معده و روده و هرجایی رو که فکرش رو کنین بزرگ میکنه و رشد میده

 11. #6

  پیش فرض

  ترجیحا اگر برای استفاده از سوماتروپین از سوماهای شرکت ال جی (LG Life) استفاده کنین . قیمت کنونیش 17.500 تومانه .
  TOBE OR NOT TOBE

  IS THE PROBLEM

 12. #7

  Thumbs up

  توجه توجه توجه
  آقایون ورزشکاری که میخوان سوما بزنن سومای با قیمت زیر 16.500 تومان به هیچ وجه سالم نیست چون به دلیل ارزان تر شدن این دارو حمل و نقل اون به صورت قاچاق بوده . و این یعنی قرار گرفتن سوما در هوای آزاد و در نتیجه فاسد شدن اون . این نوشته در مورد سومای شرکت lg life هستش .
  TOBE OR NOT TOBE

  IS THE PROBLEM

 13. #8

  پیش فرض

  مژده به خانومای نسبتا چاق ولی ورزشکار ، شماهم میتونید از سوماتروپین استفاده کنین چون کاملا خاصیت چربی سوزی داره . میزان مصرفشو اگر خواستید پست بذارید مینویسم .
  TOBE OR NOT TOBE

  IS THE PROBLEM

 14. #9

  پیش فرض HGH Hexal/هورمون رشد انسانی


  سلام.میخواستم ازت در مورد قرص های hgh hexal سوال کنم و کارکرد و عوارض و این که آیا باعث ایجاد جوش میشه ؟من پوستم واسه ایجاد جوش خیلی مستعده.

 15. #10

  پیش فرض

  نقل قول:
  لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.


  من داروی خوراکی رو اصلا قبول ندارم چون نوع تقلبی زیاد داره ولی سوما هیچ تاثیری روی افزایش جوش در بدن نداره .
  TOBE OR NOT TOBE

  IS THE PROBLEM

 16. #11
  عضو جدید سایت
  تاریخ عضویت
  Jun 2014
  محل سکونت
  کرج-چهارراه طالقانی-برج طالقانی-ط 4
  نوشته ها
  19
  Thanked: 2

  پیش فرض

  این استروئید ها فقط حجم الکی میدن،سریع حجم به دست اومدت از بین میره

 17. #12

  پیش فرض

  سلام دستتان درد نکند

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

موضوعات مشابه

 1. پاسخ ها: 0
  آخرين نوشته: 05-12-16, 15:33
 2. پاسخ ها: 3
  آخرين نوشته: 02-01-15, 16:08
 3. پاسخ ها: 4
  آخرين نوشته: 21-12-14, 13:42
 4. معروف ترین استرویید بدنسازی ( وینسترول ) stanazol - winstrol
  توسط bivojdanekhabic در انجمن مقالات ورزشی
  پاسخ ها: 1
  آخرين نوشته: 27-05-12, 12:39
 5. سلطان استروییدهای بدنسازی: سوماتروپین somatropin - hgh
  توسط bivojdanekhabic در انجمن سایر رشته های ورزشی
  پاسخ ها: 5
  آخرين نوشته: 06-01-12, 15:18

کلمات کلیدی این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست کنید.
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
درباره ما

دوستان ما
لینک های مفید
ابزار ها
session بارگذاری مجدد کد امنیتی مندرج در تصویر را وارد کنید: