کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 23

موضوع: نمي تونم وارد آي دي ياهوم بشم چيكار كنم ؟ :( كمكم كنيد بلاك شده

Unhappy نمي تونم وارد آي دي ياهوم بشم چيكار كنم ؟ :( كمكم كنيد بلاك شده

سلام . بعد از تقريبا 2 3 هفته اومدم وارد آي دي بشم ديدم ارور ميده كه ( your account has been locked 81003003 ) اصلا هم پسورد اشتباه وارد نكردم حتي وارد ايميلم هم نميشه ! اينو ميدونم كه ممكنه كسي پسورد منو چند بار اشتباه زده باشه و آي ديم لاك شده باشه ولي مگه اگه كسي مخصوصا پسورد منو اشتباه زده باشه بعد 24 ساعت نبايد از بلاك خارج شه ؟؟؟؟ الان 2 روزه كه هر چي امتحان ميكنم ميگه بلاكه !

لطفا كمكم كنيد اين آي ديه قديميه منه خيلي واجبه برام كه درست شه خيلي از آي دي هاي دوستام فقط توي اون آي ديمه

و يه چيز ديگه كه وقتي ميخوام وارد ايميلم بشم نميگه بلاك شده ميگه This page requires that you have Javascript enabled on your browser در صورتي كه با آي دي هاي ديگم ميره تو ايميلم !!

اگه كسي ميدونه لطفا كمكم كنه خيلي واجبه

2. یک کاربر برای این پست سودمند از m.a.h.t.a.b عزیز تشکر کرده اند:

3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.

فقط با سايت
    Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    ميتونم وارد آي ديم بشم ولي با مسنجر ميگه لاك شده و حتي تو ايميلمم نميرهههههههه

مال منم شده بود اینجوری.فک میکنم باید یه ایدیه جدید بسازین شما.درست میشه
    ما در بين کساني که با ما هم عقيده اند، احساس آرامش داريم،

ولي وقتي بزرگ مي شويم که بين کساني باشيم که با ما هم عقيده نباشند.

6. یک کاربر برای این پست سودمند از arash sama عزیز تشکر کرده اند:

امروز با وي * پي ** ان تونستم وارد ايميل و مسنجر شم اما بدون وي * پي ** ان هنوزم ميگه لاكه و واردش نميشه ! اين مشكل حل ميشه يا ديگه هميشه بايد با وي * پي ** ان داخل شم ؟ به نظر شما اگه من با وي * پي ** ان برم داخل و بعد پسوردمو عوض كنم بعد وي * پي ** ان قطع كنم مشكل حل ميشه ؟ بدون وي * پي ** ان ميره داخل ؟

همکار سابق

سلام
    خب این روش هایی که میگی رو تست بکن، شاید جواب گرفتی
    ولی فکر نمیکنم مشکل دائمی باشه، حل میشه
    خـــدای راستین کجاست؟؟ پناه می برم به "او"

اللَّهُمَّ صَلِّ عَلَى عَلِيِّ بْنِ مُوسَى الرِّضَا الْمُرْتَضَى
    الْإِمَامِ التَّقِيِّ النَّقِيِّ وَ حُجَّتِكَ عَلَى مَنْ فَوْقَ الْأَرْضِ
    وَ مَنْ تَحْتَ الثَّرَى الصِّدِّيقِ الشَّهِيدِ
    صَلَاةً كَثِيرَةً تَامَّةً زَاكِيَةً مُتَوَاصِلَةً مُتَوَاتِرَةً مُتَرَادِفَةً
    كَأَفْضَلِ مَا صَلَّيْتَ عَلَى أَحَدٍ مِنْ أَوْلِيَائِكَ

http://www.mypersianforum.com/smiley...piesmiley1.gif

9. 2 کاربر برای این پست سودمند از N A V A Я O عزیز تشکر کرده اند:

نقل قول:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

این به خاطر این پیش میاد که از ip های مختلف به ایمیلتون وارد میشید و یاهو این احتمال رو میده که کس دیگری پسورد شما رو دزدیده باشه
    برای من این مشکل یک بار ایجاد شد پسوردم عوض کردم مشکل رفع شد بلافاصله

سلام.... منم به همین مشکل خوردم...

امروز صبح توی میلم رفتم... چون از فایر فاکس استفاده می کنم... توی حافظه اش ذخیره است... و نیازی نیست که هر روز برای ورود آی دی و پس ورد و وارد کنم... خودش وقتی میزنم روی میل میره توی صفحه میلم امروزم مثل هر روز رفتم توش.... صبح یا ظهر بود... و توش بودم... تا اینکه ضبدر و زدم و خارج شدم از میل... بعد از اون دوباره می خواستم به میلم سر بزنم که اینطوری شد... و همین پیغام و میده... من کاری نکردم از صبح نمی دونم چی شده...

This page requires that you have Javascript enabled on your browser.

فورگت پس وردم می زنم و گزینه مشکل دارم با پس وردم و میزنم...که باهاش تغییر پس ورد بدم تا بلکه مشکل حل شه و بتونم وارد میلم بشم... اما هیچ کاری نمی کنه... میگه آی دی تو وارد کن... وارد می کنم... بعد این پیغام و میده...به صورت قرمز رنگ...

If you have trouble reading the code shown below, you can click 'Try a new code' to see a different code, or you can select an audio code instead.

بالاشم درشت و بزرگ می نویسه...

The security code you entered wasn't correct.

Try entering the security code again.

از مسنجر هم رفتم وارد شم میگه بلاک شده مثل همین پیغامی که دوستمون در بالا گفتم... نمی دونم چش شده سالم بود منم کاری نکردم... هر روزم روزی صد بار میلم و چک می کنم همیشه.... نمی دونم یهو چش شده....

این ایمیل زندگیم توشه... نه فقط آدرسه میله دوستان و این حرفا.... محتویات ارزشمنده دیگه ای هست توش که من نیاز دارم و ممنون میشم کمک کنید و راهنمایی کنید تا من ایمیلم و بازیابی کنم... و مشکل ورود بهش و حل کنم...

و یه چیزه دیگه من جز با کامپیوتر خودم با هیچ کامپیوتر دیگه ای وارد میلم نشدم....و از آی پی دیگه ای ام استفاده نکردم....

نقل قول:

امروز همین مشکل برام پیش اومد مطمن بودم پسوردم درسته
    از طریق ایمیل وارد شدم کد بهم داد
    چند بار زدم بالاخره درست شد
    حوا که بغض کند حتی خدا هم اگر اجازه برداشتن سیب را بدهد چیزی بجز اغوش آدم آرامش نمیکند.:icon_pf (70):

13. یک کاربر برای این پست سودمند از maryam_a عزیز تشکر کرده اند:

دیشب تونستم وارد ایمیلم شم از اون حالت خود به خود خارج شد... ولی الان امروز اومدم دوباره می زنم... مثل دیروز شده... این پیغام و میده... Invalid ID or password. Please try again using your full Yahoo! ID, and type the text you see in the picture below. ولی کد به من نشون نمی ده... دیشب یه کد نشون داد من زدم وارد شدم گفت پس ورد و تغییر بده... منم هر چی زدم می گفت پس ورد قبلی اشتباهه یه قسمتی داشت که کانتینیو بود... زدم وارد میلم شد... بدون تغییر رمز... یعنی نشد تغییر بدم... حالا امروز صبح باز اومدم این پیغام و میده و کدی هم نشونم نمی ده.... نمی دونم چیکار کنم و چرا اینطوری شده... رمزم درست می زنم.... این دو روزه اولین باره این مدلی میشه...

این نت اصلا قاطی کرده... این از ورود به ایمیل... وارد مسنجر که نمی تونم بشم می گه بلاک شده... وارد ایمیلم به سختی میشم... سایت ها رو باز نمی کنه سرعت اینترنت کند شده... ده بار باید بزنی تا یه سایت و باز کنه... یا مثلا کامنت دونی رو... آیا این مشکل فراگیره یا فقط داره برای من پیش میاد....

نمی دونم چرا اینطوری شده.... گفتم شاید ایراد از آنتی ویروسه... نمی دونم....

مشکلم صد برابر شده کسی هنوز جوابه من و نداده.... :icon_pf (34)::icon_pf (14)::icon_pf (14):....

همه اش میزنه آی یا پس اشتباهه... حک نشده ایمیل میدونم...چون قبلا این مشکلی که بالا گفتم پیش اومده بود که به سختی وارد میل میشد.... ولی حالا کلا میزنه پس یا آی دی اشتباهه... خواهرم پس و عوض کرده بود مشکل جل شه... بعده چند رو یهو اینطوری شده... به جای حل شدن حالا هر چی پسه جدید یا قدیمی رو میزنیم فایده نداره...... هیچ کدوم کار نمی کنه....

17. یک کاربر برای این پست سودمند از poom عزیز تشکر کرده اند:

همکار سابق

نقل قول:

دوست عزیز
    ایمیل پشتیبانی که موقع ساختن آی دیت دادی یا همون Alternate Email رو یادت هست؟
    اگه آره remember password رو بزن ، پسورد جدید رو میفرسته به اون ایمیل واست

19. یک کاربر برای این پست سودمند از N A V A Я O عزیز تشکر کرده اند:

نه یادم نیست... جایی یادداشت نکردم... آخه قبل از این ایمیل هر چی میل ساختیم الکی بود مورد استفادمون نبود....

نمی دونم چش شده... هرچی و میرنیم درست نمیشه....شب قبلش توی میل بودم صبح که روشن کردم کامپیوتر و دیدم نمیره هر کاری می کنم... نمی دونم یهو چه مرگش شده.... از مسنجرم که از همون مشکل قبلی دیگه توش نرفت...!

این ایمیل برام مهمه.... و نمی تونم بی خیالش شم... نمی دونم چرا اینطوری شده.... مردم صد سال از میلشون استفاده می کنن...هیچیش نمیشه... ماله منه بیچاره این مدلی شده....

Sign in
    to Yahoo!

Invalid ID or password.
    Please try again using your full Yahoo! ID.
    Yahoo! ID (e.g.
    ایمیل:
    )
    Password
    Keep me signed in
    (Uncheck if on a shared computer.
    EU Law: By signing in, I agree that Yahoo! may set cookies on my browser. Learn about uses of cookies
    Link URL:
    )

اینا رو میزنه..... قبلا که مشکل پیدا کرده بود.... یه تصویرمی اومد پایین قسمت سینگ این... اون و که پر می کردی وارد یه صفحه می شد که می گفت پس ورد و تغییر بده... بعد همونجا یه گزینه داشت کانتی نیو.... اون و که میزدی وارد میل میشد... ولی یهو اینطوری شد...از خواهرم پرسیدم گفت توی همون قسمت پس ورد و تغییر داده... ولی این مشکل معلوم نیست چرا رخ داده چون چند روز بودداشت با پس ورد جدید کار می کرد بی مشکل... یهو اینطوری شد....!

حتما یه راهی داره این ایمیل برام خیلی مهمه بی هیچ وجه نباید از دستش بدم.... به هیچ وجه.... :(((((

21. یک کاربر برای این پست سودمند از poom عزیز تشکر کرده اند:

همکار سابق

من دقیقا نمیدونم
    میپرسم واست، خبرت میکنم تو همین تاپیک
    منتظر باش

23. یک کاربر برای این پست سودمند از N A V A Я O عزیز تشکر کرده اند:

چرا میزنه بلوکه شده.... ؟! چون همونطور که گفتم.... صبح همون روز قبل از آفتاب من توی میل بودم ولی ظهر همون روز وقتی اومدم دیگه وارده میل نشد... هر کاری کردم و وقتی می خواستم وارد شم....میزد آی یا پس ورد اشتباهه...!

مرورگر من فایرفاکسه... وقتی روی میلم میزدم یه سره وارد میل میشد و لازم نبود هر بار پسورد و آی دی رو بزنم و وارد شم.... به خاطر سپرده بود فایر فاکس... دیگه می دونید فایرفاکس چطوریه دیگه...! هر وقتم ازقسمت سینگ این می اوورد ایمیل و میزدم راحت وارد میشد... تا وقتی که اون مشکل پیش اومد که قبلا گفتم.... با این مشکل داشتم می ساختم تا بلکه خودش درست بشه ولی یهو اینطوری شد.... در حالی که توی توضیحاتش نوشته وقتی سه بار پسورد و اشتباه بزنی پیغام بلوکه شدن میده ولی برای من از اولش همینطوری شد....یهو زد بلوکه شده...حتی وقتی اون مشکل اولیه پیش اومد هم میزد بلوکه شده و .... توی مسنجر هم از اون به بعد نتونستم برم... و هنوزم مسنجر میزنه بلوکه شده....

نمی دونم چه مشکلیه و چرا پیش اومده....... خیلی ها کله عمرشون و با یه ایمیل سر می کنن... نمی دونم چرا اینطوری شده.... اونم یهو و بی دلیل....!

امیدوارم مشکلم حل بشه به کمک شما....

متاسفانه سکرت کوئسشن ها رو هم پاسخ هاش و ندارم.... که امتحان کنم از اون طریق میشه کاری کرد یا نه...... دارم پاسخ هاش و ولی خیلی ناخوانا نوشته شده و هر چی میزنم میزنه اشتباه این پاسخ ها.....

ممنون.....

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)