کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 15 , از مجموع 90

موضوع: قسمت سؤال‌هاي شما عزیزان

Arrow قسمت سؤال‌هاي شما عزیزان

خوب بد نیست اینجا کمی هم درباره وقفه ها صحبت کنیم . وقفه ها سیگنال هایی هستند که از برنامه های در حال اجرا و یا دستگاه های جانبی کامپیوتر (چاپگر و مونیتور و موس و . . .) در خواست می شود , وقتی وقفه ای اتفاق می افتد اجرای برنامه به تعویق افتاده محتویات ثباتهای CS و IP در پشته نگهداری شده و کنترل روال پاسخگو یی به این وقفه منتقل می شود . پس از پاسخگو یی به وقفه مورد نظر محتویات CS و IP از پشته ها بازیابی می شود. تعداد 256 وقفه وجود دارد که هر یک دارای زیر برنامه و توابع مخصوص به خود می باشند که می تواند اعمال مختلفی را انجام دهند . لیست وقفه ها را می توانید در مراجع اصلی زبان اسمبلی و با جستجو در اینترنت پیدا کنید .
    خوب در زبان C/C++ برای اجرای وقفه ها ابتدا ثباتهای مورد نیاز مقدار دهی شده و بع با استفاده از تابع زیر اجرا می شود
    کد:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

اگر تا کنون در سایت ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی
    Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    کنید
    Only
    Link URL:
    Users Can See Links[/COLOR][/CODE]

union
    : یونیونها یک قالب داده می باشد که می تواند انواع مختلفی از داده ها را در خود نگهداری کند و فقط یک نوع داده را می تواند در یک زمان نگهداری کند و این همان تفاوت union با struct ها می باشد , struct ها می تواند در یک زمان چند نوع داده مختلف را نگهداری کند (int , long , double , char)
    خوب برای تفهیم بهتر مثالی در زیر آورده شده که که با استفاده از وقفه صفحه نمایش را پاک کره و مکان نما را به مکان (0و0) انتال می دهد :
    /********************************************************************************* **
    کد:

Link URL:
    کنید
    Only
    Link URL:

3. چگونه یک
    Progress Bar را در محیط Text پیاده سازی کنیم ؟
    کد:

Link URL:
    کنید
    Only
    Link URL:

2. یک کاربر برای این پست سودمند از fck_hamed عزیز تشکر کرده اند:

3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.

Arrow قسمت سواهای شما عزیزان()

شما عزیزان می تونین سواهایتان را در این قسمت مطرح کنید

Arrow قسمت سوالهای شما عزیزان ( )

شما عزیزان می توانید سوالهایتان را در این قسمت مطرح کنید

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از fck_hamed عزیز تشکر کرده اند:

salam
    man barname snake dar paskal ro mikhastam kasi mitone baram benevisatesh
    ba tashakor

سلام
    میخواستم در مورد نحوه برقراری یک برنامه Vb به یک بانک اطلاعاتی سوال کنم .

omid mc عزیز سلام امیدوارم حالت خوب باشه اگر سوالی در این زمینه دارید برام تو همین بخش مطرح کن تا برات جوابش رو در همین بخش بزارم

با تشکر

sm315 عزیز من میتونم وقت به شما آموزش بدم حالا اگر مشکلی داری بگو تا برات مشکلت رو حل کنم چون برنامه نویسی وقت زیادی میخواهد که من ندارم اگر مشکلی داری به من در همین قسمت مراجعه کن

با تشکر

سلام حامد جان من 2 تا سوال ساده ولی فوری فوتی داشتم!!! اگر زحمتی نیست لطفا پاسخ دهید!!خیلی ممنون میشم!!!

برنامه ای که یک کاراکتر رادر یک رشته جستجو می کند و محل وقوع آن را در خروجی چاپ می کند((تمامی محل وقوع))

برنامه ای که با تعریف آرایه ای از رشنه ها5 نام را در آن قرار داده و سپس باخواندن نامی از وروددی آن را در رایه جستجو و تعداد دفعات آنرا در خروجی چاپ می کند؟؟

اولیش مهمتره!!!باز هم ممنون!!

12. یک کاربر برای این پست سودمند از rax عزیز تشکر کرده اند:

عزیزان زیادی ایمیل زدن گفتن می تونی این برنامه را برام بنویسیی عزیزان من در همه جا گفتم که برنامه نویسی وقت زیادی می خواهد من فقط شما رو راهنمایی می کنم نا خودتان اون برنامه را بنویسی

با تشکر

14. یک کاربر برای این پست سودمند از fck_hamed عزیز تشکر کرده اند:

Question نحوه ارسال گزارش کریستال ریپورت در اکروبات

یک فایل در کریستال ریپورت 2005دارم که خروجی آن بصورت pdf است در اکروبات . حالا میخوام قسمتی از این ریپورت را عوض کنم و دوباره خروجی بگیرم در اکروبات . اما نمیدونم چطوریه . ممنونم که راهنمائیم میکنید .:icon_pf (18):
    کسی که خدا رو فراموش کنه ؛ خیلی قبل ترش خودشو فراموش کرده :icon_pf (63):

aziz jan shoma bayad ba barname haye mokhtalef mitoonid khoorogee begereed ba acrobatr ham metoonid in id mane ba man dar tamas bash ta behet begham payam bede: id fck_hamed

khob shma ba man dar tamas bash ta behet be ghamam che ya in ke az koja metooni tahye khoni ba id man dar tamas bash fck_hamed id

از این تاپیک دو تا هست!!یکیش اسمش اشتباهه !!!یکیشون پاک کنیم؟؟؟

سلام خسته نباشيد:
    يك سوال داشتم در مورد اينكه چه گونه مي شود در vb به روش adodb عمل deletرا انجام داد ؟:icon_pf (24): از كمكتان پيشاپيش متشكرم !(لطفاً هر چه سريع پاسخ دهيد چون تا جمعه وقت تحويل پروژه دارم )

صفحه 1 از 6 123 ... آخرینآخرین

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)