جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 98 , از مجموع 98

موضوع: طرح های فتوشاپ برای آموزش با کمک عکس

Lightbulb طرح های فتوشاپ برای آموزش با کمک عکس

دوستان عزیز به دلیل زیاد بودن موضوعاته شبیح به هم در یک هدف

این تایپیک ایجاد شد تا بتوانیم موضوعی برای تمامی پست های مشابه با این هدف ایجاد کرده باشیم

دوستان عزیز هر پستی مشابه با این هدف دارید باید در این قسمت قرار بدید

برای جستجو بهتر مطالب این کار پسندیده تر است

توضیح کامل تر:
    1.عنوان
    2.توضیح آموزشی
    3. عکس آموزشی
    4.منبع

با تشکر از همه چه کاربر چه مهمان

تا کی رسالت...

عالم به خدا چشم به راه پسر توست...

2. 11 کاربر برای این پست سودمند از gjust عزیز تشکر کرده اند:

ایجاد لبه های سوخته فیلم

در این نکته فتوشاپ نگاهی با استفاده از حالت Quick Mask برای اعمال یک لبه سوخته فیلم به عکس می اندازیم. تکنیک بسیار ساده است و می تواند به سرعت به هر عکسی اعمال شود. ابتدا عکس را باز کرده و به حالت (Quick Mask (Q در فتوشاپ می رویم.

زمانی که در حالت Quick Mask هستیم، یک براش گرد نرم بزرگ برداشته و بر روی بخش هایی از تصویر می کشیم که می خواهیم حالت سوخته ایجاد کنیم. نیازی نیست که این کار را به بهترین وجه ممکن انجام دهید زیرا باید بتوانید بخش های سوخته را در قسمت نهایی ویرایش کنید.

حالا از حالت Quick Mask خارج شده، و انتخاب را معکوس کنید (Cmd+Shift+i).

با ایجاد این انتخاب جدید، یک لایه تنظیم Curves ایجاد می کنیم. برای curves از تنظیمات زیر استفاده کنید.

حالا هر channel را جداگانه تنظیم کنید.

برای اینکه کمی کنتراست را بالا ببریم، یک لایه تنظیم Levels اضافه می کنیم.

یکی از زیبایی های لایه های تنظیم این است که همه چیز قابل ویرایش باقی می ماند، به همراه ماسک curves اصلی. برای تمام کردن این قسمت، برگشته و ماسک را به همراه بخشی از موی دختر کمی رنگ آمیزی می کنیم.

با این تکنیک تجربه کنید و ببینید که چه چیزهایی می توانید ایجاد کنید!

منبع: پرشین جی اف ایکس

تا کی رسالت...

4. 2 کاربر برای این پست سودمند از gjust عزیز تشکر کرده اند:

خلق یک افکت عکس زامبی ترسناک در فتوشاپ

این یکی دیگر از آموزش های عجیب و ترسناک من است. من تصویر یک دختر زیبای ناراحت را به یک زامبی تبدیل می کنیم. این عکس خودش طراحی یا دستکاری نشده اما شما می توانید از هر کدام از این موارد استفاده کنید. از باز کردن این آموزش نترسید، نیازی به احتیاط کردن نیست چون هیچ خون یا موارد ترسناکی در آن استفاده نشده است.

ممکن است دوست داشته باشید که به این هم نگاهی بیاندازید: فونت افکت ترسناک

پیش نمایش نتیجه نهایی

تنظیمات رنگ

تصویر "Face" را در فتوشاپ باز می کنیم. اولین مرحله شارپ کردن بعضی از قسمت های تصویر با ابزار Sharpen است.

سپس یک لایه تنظیم برای صورت ایجاد کرده و به Image>Adjustment>Desaturate می رویم. حالا Layer Style لایه جدید را به Soft light قرار می دهیم.

در اینجا نتیجه را می بینید

Vibrance و Burn

ما رنگ را تنظیم کردیم اما در پوست هنوز حالت زنده بودن وجود دارد. باید آن را مانند مرده کنیم. در اینجا نیز یک لایه تنظیم ایجاد می کنیم. یک لایه Vibrance اضافه کرده و از اندازه های زیر استفاده می کنیم.

حالا پوست خیلی سفید است، از ابزار Burn برای متعادل کردن رنگ ها استفاده می کنیم. فراموش نکنید که حلقه های تیره به دور چشم ها اضافه کنید.

پودر ترسناک

چیزی که باید یاد بگیریم این است که اگر می خواهیم که یک طراح خوب باشیم، باید از چیز ها در جای خودشان خودشان قرار گیرند.در اینجا من یک تصویر استوک از بافت پودر را برداشته و رنگ آن را تنظیم می کنم. به Image>Adjustment>Hue/Saturation می رویم.

سپس Layer Style را به Overlay قرار داده و Opacity را به 59% قرار می دهیم و تمام قسمت های اضافی لایه پودر را پاک می کنیم.

چشم های خونی

حالا با یک براش نرم قرمز رنگ بر روی سفیدی چشم می کشیم. و layer style را به Overlay قرار می دهیم.

زخم مرگ

یک زخم بزرگ بر روی پیشانی قرار می دهیم، با این کار به نظر می آید که او به دلیل این زخم مرده است. این زخم را از بافت یک تصویر گِل برداشته ام و بر روی پیشانی او قرار داده ام. سپس layer style را به Overlay قرار می دهیم.

پس از Overlay

لب ها

یک براش نرم دوباره انتخاب می کنیم و بر روی لب ها و بر روی یک لایه جدید می کشیم. و دوباره layer style را به Overlay قرار می دهیم.

حالا چیزی که این تصویر نیاز دارد رتوش نهایی است.

پس من تصمیم گرفتم که یک برش در کنار لب ها ایجاد کنم. با استفاده از ابزار Smudge این افکت را ایجاد می کنیم. تنها کلیک کرده و بکشید . برش شما ایجاد می شود.

سپس به آن بخیه اضافه می کنیم. برای انجام این کار، تنها با استفاده از ابزار Brush چند استروک ایجاد می کنیم.

حالا ابزار Burn را برداشته و چند استروک در محدوده بخیه ها ایجاد می کنیم.

صورت کشیده

صورت گرد حالتی مؤدب را نشان می دهد، دختر ما بیانی مؤدبانه دارد و ما باید آن را تغییر دهیم.

به Filters>Liquify رفته و این اندازه ها را تنظیم می کنیم.

حالا موس را به این قسمت ها بکشید تا صورت حالت لبه دار پیدا کند.

نتیجه Liquify

افزایش رنگ

حالا برای اتمام، یک لایه تنظیم دیگر ایجاد می کنیم. به Gradient Map رفته و این رنگ ها را انتخاب می کنیم.

نتیجه نهایی

دانلود حجم 6.22 مگابایت-
    Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    رمز فایل:
    کد:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

اگر تا کنون در سایت ثبت نام نکرده اید با کلیک بر روی
    Link URL:
    کنید
    Only
    Link URL:
    Users Can See Links
    [/CODE][/COLOR]

تا کی رسالت...

6. 2 کاربر برای این پست سودمند از gjust عزیز تشکر کرده اند:

آموزش سفید کردن دندان در فتوشاپ

سفید کردن دندان کاری است که افراد اکثراً آن را اشتباه انجام می دهند. من آموزش های زیادی را دیده ام که مراحل غیر ضروری را برای سفید کردن دندان ارائه داده اند و ظاهر طبیعی هم ندارد. به یاد داشته باشید که رتوش کردن درباره تعادل و زیبا کردن مدل است اما باید تا جای ممکن طبیعی جلوه کند. در این آموزش من به شما یک راه سریع برای سفید کردن دندان ها به طور طبیعی را نشان می دهم.

مهمترین چیز برای انجام دادن درست آن انتخاب مناسب دندان های مدل است. در این مورد خاص نیازی به استفاده از ابزار Pen نیست همانطور که در اکثر آموزش های دستکاری قبلیم گفته ام. یک راه سریع تر برای انتخاب دندان ها وجود دارد. شما می توانید با استفاده از گزینه Quick Mask و استفاده از ابزار (Brush (B دندان ها را انتخاب کنید.

پس این روند را دنبال کنید:

ابتدا، ابزار Brush را برداشته و Foreground Color را سیاه قرار دهید و opacity براش را به 100% تنظیم کنید. شما می توانید با D در صفحه کلیدتان این کار را انجام دهید و رنگ ها را با کلید X جابه جا کنید. حالا شما نیاز دارید که براشتان را تنظیم کنید. از یک اندازه متوسط استفاده کرده و آن را آنطور که نیاز دارید تنظیم کنید، زمانی که برای گوشه ها مورد نیاز است. Hardness را به 35-45% تنظیم کنید.

حالا تنظیمات براش شما انجام شده است، کلید Q را بزنید تا به حالت Quick Mask وارد شود یا آیکون پایین سمت چپ نوار ابزار را بزنید. حالا با دقت شروع کشیدن بر روی دندان ها کنید. آن را زوم کرده تا بتوانید یک انتخاب درست انجام دهید. اگر به طور اشتباه از لبه ها بیرون زدید Foreground Color را به سفید تغییر داده و آن قسمت ها را پاک کنید. پس نیازی نیست که از ابزار eraser استفاده کنید.

زمانی که کارتان تمام شد، Q یا آیکون Quick mask را دوباره بزنید و شما می بینید که بخش انتخابی ایجاد شده است. اگر بخش انتخابی به دور تصویر بود، آن را با استفاده از Select>Inverse در منو برعکس کنید.

اولین کاری که باید انجام دهید این است که باید از شر تن مایل به زرد خلاص شوید. برای انجام این کار می توانید از Hue/Saturation استفاده کنید. فقط Saturation را حدود 20%- کاهش دهید، این به میزان زردی دندان ها بستگی دارد. همچنین می توانید به صورت انتخابی عمل کرده و از Yellow channel نیز استفاده کنید، فرقی ندارد.

اگر می خواهید که دندان ها کمی درخشان تر شوند، می توانید از Levels استفاده کنید و روشنایی ها را کمی افزایش دهید. مراقب باشید که این کار را بیش از حد انجام ندهید. به این دلیل من از Adjustment Layers استفاده می کنم، تا بتوانم تنظیمات را در هر زمان که خواستم تغییر دهم.

توصیه ها
    - من به شدت توصیه می کنم که از Adjustment Layers استفاده کنید چون این یک تکنیک غیر مخرب است و اگر شما یک تصویر را برای کسی رتوش می کنید،

ممکن است آن ها ویرایش شما را دوست نداشته باشندو بخواهند که آن را تغییر دهید و شما نیاز دارید که سریع این تغییرات را ایجاد کرده

بدون اینکه مجبور شوید کار را دوباره انجام دهید.

مراقب محیط نوری و مراحل روشن کردن تصویر باشید. اگر عکس شما در یک محیط تاریک گرفته شده است، در رابطه

با Curves مراقب باشید. در روشنایی های دندان درخشش ایجاد نکنید، چون خیلی غیر طبیعی می شود.

منبع: پرشین جی اف ایکس

تا کی رسالت...

8. 2 کاربر برای این پست سودمند از gjust عزیز تشکر کرده اند:

افکت چین های پارچه واقعی در فتوشاپ

این یک آموزش کوتاه برای تازه کاران است. در این آموزش من به شما نشان خواهم داد که چگونه یک تصویر تخت را به یک پارچه چین خورده واقعی با استفاده از فیلتر Displace تبدیل کنید. این یک روند بسیار ساده است اما بسیاری از افراد آن را اشتباهی انجام داده یا از تکنیک های بسیار پیچیده ای استفاده می کنند.امیدوارم که از آن لذت ببرید.

پیش نمایش تصویر نهایی

یک پرچم یا لوگو یا هرچیزی که می خواهید افکت چین به آن اعمال شود. من از یک پرچم اسپانیایی استفاده کیده اما شما می توانید از چیز های دیگری استفاده کنید.
    اولین تکنیکی که به شما نشان می دهم چگونگی اعمال چین های پرچم است.

مرحله 1
    تصویر پرچم را باز کنید، و یک رنگ پس زمینه و بافت قرار دهید، به بیان دیگر از تصویر PNG شفاف استفاده نکنید. قفل لایه را باز کرده (اگر قفل بود) و اسم آن را flag بگذارید.
    سپس تصویر استوک پارچه چین خورده را باز کنید و آن را در یک لایه جدید در بالای پرچم paste کنید. اسم آن لایه را folds بگذارید.

مرحله 2
    لایه چین ها را انتخاب کرده و آن را با میانبر Shift+Ctrl+U به حالت desaturate کنید. سپس فایل را در فرمت PSD با اسم displacer.psd ذخیره کنید.

مرحله 3
    حالا که فایل را به PSD ذخیره کردید لایه چین ها را برای چند لحظه و با کلیک بر روی آیکون چشم در کنار پالت لایه ها خاموش کنید.
    حالا، لایه flag را انتخاب کرده، بر روی آن کلیک راست کرده و آن را به یک Smart Object تبدیل کنید، سپس به Filters>Distort>Displace بروید. اندازه مقیاس های Horizontal و Vertical باید وابسته به اندازه بومتان قرار داده شوند. اغلب 10 یا 15 خوب است. تنظیمات را مانند تصویر زیر قرار داده و OK را کلیک کنید. بعد از کلیک کردن OK یک پنجره جدید برای انتخاب نقشه جابه جایی باز می شود. تنها کاری که باید انجام دهید displacer.psd را که در چند دقیقه پیش در مرحله 2 ذخیره کرده بودید را قرار دهید. فایل PSD را انتخاب کرده و OK را کلیک کنید. شما باید ببینید که پرچم تغییر کرده است.

می بینید که در لبه ها کمی noise ایجاد شده است، و خیلی ظاهر خوبی ندارد. می توانید آن را با استفاده از ابزار Blur درست کرده و لبه ها را نرم کنید اما این شما را مجبور می کند که Smart Object تان را rasterize کنیدو در اینجا من آن را رها می کنم اما شما می توانید ابزار Blur را امتحان کرده و لبه ها را نرم کنید.

مرحله 4
    کار ما تقریباً تمام شده است. آیکون چشم لایه folds را روشن کرده و blend mode آن را به Linear Light تغییر دهید. و حالا شما افکتتان را دارید.

این مانند تمام موارد دیگر است زیرا blend mode ها بسته به رنگی که استفاده می کنید متفاوت عمل می کنند. همچنین شما می توانید Hard Light را امتحان کنید. اگر به کنتراستی که می خواستید هنوز نرسیده اید، از Levels در لایه folds استفاده کنید و Highlights و Shadows را تغییر دهید.
    همانطوط که می بینید لبه ها ظاهر خوبی ندارند، این دلیل است که من به شما پیشنهاد می کنم که آن را در رزولوشن بالا ایجاد کرده و سپس اندازه آن را تغییر دهید تا noise در لبه ها نرم شود.

امیدوارم که از این آموزش لذت برده باشید.

دانلود حجم 1.83مگابایت-
    Link URL:
    رمز فایل:
    کد:

Link URL:
    کنید
    Only
    Link URL:
    Users Can See Links
    [/CODE][/COLOR]

تا کی رسالت...

10. یک کاربر برای این پست سودمند از gjust عزیز تشکر کرده اند:

چگونگی ایجاد یک پوستر سیرک با استفاده از ابزار Puppet Warp فتوشاپ

من ابتدا از دیدن کار ابزار Puppet Warp در فتوشاپ شگفت زده شدم، اما در واقع هیچوقت از آن استفاده نکردم. نه اینکه استفاده از آن را بلد نباشم، بلکه به این دلیل که به آن احتیاج نداشته ام. پس تصمیم گرفتم که بنشینم و یک مفهوم از چگونگی استفاده از این ابزار با یک روش جالب ایجاد کنم. نتیجه این کار طراحی یک پوستر برای سیرک است.

الهام

من قصد داشتم که چیزی طراحی کنم که حالت پوستر یک سیرک را داشته باشد، اما موضوعات و حالت های عجیبی داشته باشد. من کمی جستجو کردم و چند پوستر قدیمی پیدا کردم، و برای انجام کارم از ابزار Puppet Warp استفاده می کنم.

شروع کنید

با گرفتن کمی الهام و داشتن مفهومی در ذهن شروع به جستجو کردن تصاویر می کنیم. من اتفاقی این تصویر را پیدا کردم که با ذهنیت من همخوانی داشت.

مرحله 1

برای استفاده از ابزار Puppet Warp بر روی زرافه باید آن را از پس زمینه بیرون بکشیم. من یک انتخاب سریع با استفاده از (Quick Selection (W انجام داده و از Quick Mask Mode استفاده می کنم.

سپس زرافه را کپی می کنیم (Ctrl+C). بعد، انتخاب را گسترش داده و به (Select | Modify | Expand) می رویم. من 20 پیکسل را انتخاب می کنم.

سپس برای پاک کردن زرافه باید (Edit | Fill) را کلیک کرده و از پنجره "Use" گزینه "Content-Aware" را انتخاب می کنیم و OK را کلیک می کنیم.

قسمت های خالی پس زمینه که از پاک کردن زرافه باقی مانده پر می شوند.

مرحله 2

سپس زرافه را بر روی یک لایه جدید paste می کنیم (Ctrl+V). بعد زرافه دوم را نیز بر روی یک لایه جدید دیگر paste می کنیم. زرافه دوم را انتخاب کرده و (Edit | Transform | Flip Horizontal) را انتخاب می کنیم. حالا دو زرافه داریم که در روبروی یکدیگر قرار گرفته اند.
    حالا آن ها را به اندازه کافی به هم نزدیک می کنیم تا مانند نمونه زیر گردن های آن ها بر روی یکدیگر قرار گیرند. سپس آن ها را بر روی یک لایه merge می کنیم (Cmd + E).

مرحله 3

حالا puppet warp را اعمال می کنیم. با انتخاب لایه زرافه ها به (Edit | Puppet Warp) می رویم. نوار ابزار بالایی با کمی گزینه تغییر می کند.برای Density گزینه More Points را انتخاب کنید.

سپس زرافه ها را کلیک کنید تا نقطه هایی شبیه به نمونه زیر بر روی آن ها اضافه شود.

حالا می توانی با کلیک کردن و کشیدن این نقطه ها زرافه ها را ویرایش کنید. هدف ما این است که گردن های آن ها در یکدیگر پیچیده شوند. مانند کاری که من در تصویر زیر انجام داده ام.

enter را بزنید تا افکت رندر شود.

مرحله 4

حالا ما تمرکز مرکزی را برای پوسترمان داریم. در این مرحله من قصد دارم که یک سبک ایجاد کرده و به آن ظاهر یک پوستر سیرک را بدهم.ابتدا، تمام تصویر را desaturate می کنیم. این کار را با اضافه کردن یک لایه تنظیم سیاه و سفید جدید انجام می دهیم.

حالا با یک لایه رنگ آمیزی شده با رنگ تخت به تصویر یک تن کم قهوه ای می دهیم. من از #ab9d8d برای رنگ آن استفاده می کنم.

یک لایه تنظیم Levels با تنظیمات زیر اضافه می کنیم.

و در اینجا نتیجه را می بینید...

مرحله 5

حالا یک بافت در آن قرار می دهیم. من تصویر 1 از Subtle Grunge Textures Vol 2 را بر می دارم و در زیر لایه های تنظیم قرار می دهم و برای دستیابی به نتیجه زیر blend mode آن را به Overlay تنظیم می کنم.

مرحله 6

حالا کمی عناصر پس زمینه اضافه می کنیم. من این تصاویر وکتور را انتخاب کرده و مانند زیر قرار می دهم.

مرحله 7

حالا کمی تایپوگرافی به آن اضافه می کنیم تا صفحه آرایی کامل شود. من دو فونت را بر می دارم، Carnevalee Freakshow را برای عنوان و Showguide را برای زیر نویس. آن ها را مانند زیر مرتب کرده و از یک گرادینت سیاه در پایین عنوان استفاده می کنم و یک بنر در پشت زیرنویس قرار می دهم.

دانلود حجم 0.30 مگابایت-
    Link URL:

رمز فایل:
    کد:

Link URL:
    کنید
    Only
    Link URL:
    Users Can See Links
    [/CODE][/COLOR]

تا کی رسالت...

12. یک کاربر برای این پست سودمند از gjust عزیز تشکر کرده اند:

ایجاد لبه های سوخته فیلم

در این نکته فتوشاپ نگاهی با استفاده از حالت Quick Mask برای اعمال یک لبه سوخته فیلم به عکس می اندازیم. تکنیک بسیار ساده است و می تواند به سرعت به هر عکسی اعمال شود. ابتدا عکس را باز کرده و به حالت (Quick Mask (Q در فتوشاپ می رویم.

زمانی که در حالت Quick Mask هستیم، یک براش گرد نرم بزرگ برداشته و بر روی بخش هایی از تصویر می کشیم که می خواهیم حالت سوخته ایجاد کنیم. نیازی نیست که این کار را به بهترین وجه ممکن انجام دهید زیرا باید بتوانید بخش های سوخته را در قسمت نهایی ویرایش کنید.

حالا از حالت Quick Mask خارج شده، و انتخاب را معکوس کنید (Cmd+Shift+i).

با ایجاد این انتخاب جدید، یک لایه تنظیم Curves ایجاد می کنیم. برای curves از تنظیمات زیر استفاده کنید.

حالا هر channel را جداگانه تنظیم کنید.

برای اینکه کمی کنتراست را بالا ببریم، یک لایه تنظیم Levels اضافه می کنیم.

یکی از زیبایی های لایه های تنظیم این است که همه چیز قابل ویرایش باقی می ماند، به همراه ماسک curves اصلی. برای تمام کردن این قسمت، برگشته و ماسک را به همراه بخشی از موی دختر کمی رنگ آمیزی می کنیم.

تا کی رسالت...

14. یک کاربر برای این پست سودمند از gjust عزیز تشکر کرده اند:

خلق یک افکت عکس زامبی ترسناک در فتوشاپ

این یکی دیگر از آموزش های عجیب و ترسناک من است. من تصویر یک دختر زیبای ناراحت را به یک زامبی تبدیل می کنیم. این عکس خودش طراحی یا دستکاری نشده اما شما می توانید از هر کدام از این موارد استفاده کنید. از باز کردن این آموزش نترسید، نیازی به احتیاط کردن نیست چون هیچ خون یا موارد ترسناکی در آن استفاده نشده است.

ممکن است دوست داشته باشید که به این هم نگاهی بیاندازید: فونت افکت ترسناک

پیش نمایش نتیجه نهایی

تنظیمات رنگ

تصویر "Face" را در فتوشاپ باز می کنیم. اولین مرحله شارپ کردن بعضی از قسمت های تصویر با ابزار Sharpen است.

سپس یک لایه تنظیم برای صورت ایجاد کرده و به Image>Adjustment>Desaturate می رویم. حالا Layer Style لایه جدید را به Soft light قرار می دهیم.

در اینجا نتیجه را می بینید

Vibrance و Burn

ما رنگ را تنظیم کردیم اما در پوست هنوز حالت زنده بودن وجود دارد. باید آن را مانند مرده کنیم. در اینجا نیز یک لایه تنظیم ایجاد می کنیم. یک لایه Vibrance اضافه کرده و از اندازه های زیر استفاده می کنیم.

حالا پوست خیلی سفید است، از ابزار Burn برای متعادل کردن رنگ ها استفاده می کنیم. فراموش نکنید که حلقه های تیره به دور چشم ها اضافه کنید.

پودر ترسناک

چیزی که باید یاد بگیریم این است که اگر می خواهیم که یک طراح خوب باشیم، باید از چیز ها در جای خودشان خودشان قرار گیرند.در اینجا من یک تصویر استوک از بافت پودر را برداشته و رنگ آن را تنظیم می کنم. به Image>Adjustment>Hue/Saturation می رویم.

سپس Layer Style را به Overlay قرار داده و Opacity را به 59% قرار می دهیم و تمام قسمت های اضافی لایه پودر را پاک می کنیم.

چشم های خونی

حالا با یک براش نرم قرمز رنگ بر روی سفیدی چشم می کشیم. و layer style را به Overlay قرار می دهیم.

زخم مرگ

یک زخم بزرگ بر روی پیشانی قرار می دهیم، با این کار به نظر می آید که او به دلیل این زخم مرده است. این زخم را از بافت یک تصویر گِل برداشته ام و بر روی پیشانی او قرار داده ام. سپس layer style را به Overlay قرار می دهیم.

پس از Overlay

لب ها

یک براش نرم دوباره انتخاب می کنیم و بر روی لب ها و بر روی یک لایه جدید می کشیم. و دوباره layer style را به Overlay قرار می دهیم.

حالا چیزی که این تصویر نیاز دارد رتوش نهایی است.

پس من تصمیم گرفتم که یک برش در کنار لب ها ایجاد کنم. با استفاده از ابزار Smudge این افکت را ایجاد می کنیم. تنها کلیک کرده و بکشید . برش شما ایجاد می شود.

سپس به آن بخیه اضافه می کنیم. برای انجام این کار، تنها با استفاده از ابزار Brush چند استروک ایجاد می کنیم.

حالا ابزار Burn را برداشته و چند استروک در محدوده بخیه ها ایجاد می کنیم.

صورت کشیده

صورت گرد حالتی مؤدب را نشان می دهد، دختر ما بیانی مؤدبانه دارد و ما باید آن را تغییر دهیم.

به Filters>Liquify رفته و این اندازه ها را تنظیم می کنیم.

حالا موس را به این قسمت ها بکشید تا صورت حالت لبه دار پیدا کند.

نتیجه Liquify

افزایش رنگ

حالا برای اتمام، یک لایه تنظیم دیگر ایجاد می کنیم. به Gradient Map رفته و این رنگ ها را انتخاب می کنیم.

نتیجه نهایی

دانلود حجم 6.22 مگابایت-
    Link URL:
    رمز فایل:
    کد:

Link URL:
    کنید
    Only
    Link URL:
    Users Can See Links
    [/CODE][/COLOR]

تا کی رسالت...

16. یک کاربر برای این پست سودمند از gjust عزیز تشکر کرده اند:

خيلي عالي بود دستت طلا ...:icon_pf (17):

صفحه 7 از 7 نخستنخست ... 567

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)