کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 1 , از مجموع 1

موضوع: گوگل: فیسبوک شبکه اجتماعی گذشته هاست

پیش فرض گوگل: فیسبوک شبکه اجتماعی گذشته هاست

بردلی هاروویتز نایب رییس محصولات اجتماعی گوگل با اعلام اینکه فیسبوک “اعصاب کاربران را خرد می کند”، از این شبکه اجتماعی انتقاد کرد.
    وی معتقد است که دوران فیسبوک به اتمام رسیده و آن را “شبکه اجتماعی گذشته” نامید و تبلیغات مزاحم آن را زیر سؤال برد.

با مقایسه دو نفر که در حال گپ زدن با یکدیگر هستند و فردی ساندویچ فروش سعی در فروختن ساندویچ به آنها دارد، او گفت: “من سعی دارم که در فضای آرام ارتباطات اجتماعی ارتباط برقرار کنم. مهم نیست که من آن را ساندویچ را دوست دارم یا نه، مهم نیست که آیا سس خردل مورد علاقه من را به آن اضافه کرده اند یا نه، مسئله این است که آن لحظه زمان مناسبی برای فروختن آن به من نیست. زمان و جایی خاص برای ساندویچ وجود دارد. ما به آن ناهار در رستوران می گوییم.”

Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

وی اضافه کرد که استراتژی “چپاندن” تبلیغات در جریان خبری مردم “اعصاب کاربران و برندها را خرد می کند”.
    هاروویتز تمام این ها را گفت تا به این نتیجه برسد که شبکه اجتماعی گوگل یعنی گوگل پلاس بسیار عملکرد بهتری دارد. شاید هم حق با وی باشد، ولی نکته اینجاست که آیا دوستان شما هم از گوگل پلاس استفاده می کنند؟ گوگل تخمین می زند که ماهانه ۱۰۰ میلیون نفر به طور فعال از گوگل پلاس استفاده می کنند ولی اینکه میزان فعالیت آنها چقدر است خود داستان دیگری است.
    ما در بين کساني که با ما هم عقيده اند، احساس آرامش داريم،

ولي وقتي بزرگ مي شويم که بين کساني باشيم که با ما هم عقيده نباشند.

2. یک کاربر برای این پست سودمند از arash sama عزیز تشکر کرده اند:

3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)