کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 4 , از مجموع 4

موضوع: مشکل کیبورد (کمک کنید ممنون میشم)

Question مشکل کیبورد (کمک کنید ممنون میشم)

من میخوام به حالت safe mode ویندوز برم و بلدم چیکار کنم اما کیبوردم تا راه اندازی کامل کامپیوتر خاموشه (یعنی هر چی F8 میزنم نمی گیره)
    همه دکمه های کیبورد رو هم امتحان کردم
    خواهشا کمک کنید

2. 3 کاربر برای این پست سودمند از lord loss عزیز تشکر کرده اند:

3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    ناظم سایت

کیبوردتون پورتش چیه ؟
    usb یا ps2 ؟

Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

5. 4 کاربر برای این پست سودمند از Momad عزیز تشکر کرده اند:

همونطور که محمدجان گفتن، بستگی به نوع اتصال کیبوردتون داره. اگر کیبوردتون به پورت USB وصل میشه، باید بدونین که در تنظیمات BIOS در بعضی مادربوردها، به صورت پیش فرض، اتصالات USB تا لحظۀ بوت شدن کامل سیستم عامل، شناخته نمیشن. برای حل این مشکل هم میتونید بلافاصله بعد از روشن کردن کامپیوتر(با چند بار فشردن کلید Delete یا F2 بسته به برند مادربوردتون) وارد تنظیمات بایوس بشین و در یکی از منوها(احتمالاً قسمت configuration یا عنوانی شبیه این) که مربوط به شناسایی سخت افزارها است، گزینه ای برای فعال کردن پورت های USB و یا شناختن کیبورد USB پیدا کنید.

یه مشکل دیگه هم که برای دوتا از دوستام دیدم اینه که بعضی از کیبوردها(مثل کیبوردهای فراسو)، جدا از کلیدهای استاندارد و کلیدهای کمکی، یک کلید بخصوص دارن(اگر اشتباه نکنم کلیدی تحت عنوان Office) که عملکردی دوگانه واسۀ بعضی از کلیدهای استاندارد تعریف میکنه. یعنی با فعال بودن اون، کلیدهای f عملکرد دیگه ای پیدا میکنن. تو دو موردی که خودم دیدم، کیبورد فراسو موقع روشن شدن کامپیوتر، عملکرد کلیدهای F رو به حالتی غیر از حالت نرمال تغییر میده و در واقع تا بوت کامل ویندوز، این کلیدها کارآیی خودشونو از دست میدن. واسه رفع این مشکل هم میتونین موقع روشن کردن کامپیوتر، یه بار اون دکمه رو فشار بدین و بعد از کلیدهای F استفاده کنید. یه عکس از این مدل کیبوردها براتون میذارم:

این دو حالتی بود که به ذهن من رسید. حالا اگه اینا جواب نداد، باز بیاین بگین شاید بچه ها، راه‏های دیگه ای بلد باشن.
    گر به همه عمر خویش // بـا تــو بــرآرم دمــی
    حاصل عمـر آن دم است // باقــی ایـام رفـت...

7. 6 کاربر برای این پست سودمند از Thirsty عزیز تشکر کرده اند:

دمتون گرم
    کارمو کردم
    ممنون!

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)