کاربری
کاربر گرامی به خوش آمدید . اگر این نخستین بازدید شما از سایت است , لطفا ثبت نام کنید:

جهت تبلیغات در پرشین فروم کلیک کنید

نمایش نتایج: از شماره 1 تا 12 , از مجموع 12

موضوع: طراحی سایت داینامیک در دریم ویور

پیش فرض طراحی سایت داینامیک در دریم ویور

طراحی سایت داینامیک در دریم ویور

برای اینکه دریم ویور با زدن کلید F12 صفحات ASP و مانند آنرا بصورت داینامیک لود کند باید فایل های سایت خود را در یک پوشه ریخته باشید و بعد در IIS یک دایرکتوری مجازی با آدرسی که فایل ها در آن است بسازید .
    ساخت دایرکتوری مجازی :
    وارد کنترل پنل شده و سپس وارد Administrative Tools شوید. Internet Information Servicesرا باز کنید .در سمت چپ پنجره ای که باز میشود نام کامپیوتر شما را نوشته و جلوی آن local computer نوشته شده .+ بعلاوه کنارش را بزنید تا باز شود و سپس web sites را باز کنید و روی default web site کلیک کنید . حال به منوی ACTION بروید و از زیرمنوی NEW باید Virtual Directory را بزنید . با زدن ای گزینه مراحل ساخت دایرکتوری مجازی باز میشود . در بخش Alias نامی را بعنوان نام مجازی آن انتخاب کنید . مثلا را برگزینید و به صفحه بعدی بروید .در اینجا از شما Directory را میخواهد . با زدن browse یک پوشه را انتخاب کنید .در صفحه بعدی 5 گزینه است که اجازه های دسترسی را باید معین کنید .
    • گزینه Read اجازه خواندن فایل ها را ازین دایرکتوری میدهد .
    • گزینه Run Scripts اجازه اجرای کد هایASP را توسط سرور که همان رایانه شخصی شماست می دهد .
    • Execute برای اجرای CGI است که امروزه کاربر زیادی ندارد .
    • Write به شما اجازه نوشتن روی فایل های شاخه مذکور را می دهد .
    • Browse : آیا تا کنون شده وارد سایتی شوید و بجای اینکه صفحه باز شود ، لیست فایل های موجود در آن بصورت یک windows Explorer بشما نشان داده شود ؟ اگر این گزینه را تیک بزنید این امکان برای بازدید کنندگان سایت شما فراهم میشود که در صورتی که یک پوشه شامل فایل HTML پیش فرض برای باز شدن نبود ، بازدید کننده فایل های موجود در آن پوشه را ببیند . تیک زدن این گزینه بخصوص در سرور ها کار خطرناکی است . چون پلاگینر ها را در کارشان یاری میکنید .

بازدن Finish کار تمام شده و حال در زیر شاخه default web site شما یک پوشه مجازی بنام mysite می بینید. برای بازکردن فایل های داخل این پوشه (مثلا فایل index.asp ) روی فایل کلیک راست کنید و browse را بزنید . یک پنجره مرورگر با آدرسی مانند
    Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.
    باز میشود .

تعریف سایت داینامیک در دریم ویور :
    در پنجره site گزینه Edit sites را بزنید و new را برای تعریف سایت داینامیک برگزینید . نامی وارد کنید و بصفحه بعد بروید .در اینجا گزینه YES,I want to use a server technology را برگزینید و از پنجره زیرین نوع تکنولوژی مورد نظرتان مانند ASP یا CF را انتخاب کنید .در صفحه بعد آدرس پوشه مجازی را باید بدهید. d:\inetpub\wwwroot\Unnamed Site 1 این آدرس بصورت پیش فرض انتخاب شده . چرا ؟ چون در IIS پوشه مذکور بعنوان یک پوشه مجازی تعریف شده است . اما شما آدرس خودتان را از روی هارد وارد کنید . در صفحه بعد هم باید آدرس مجازی همان پوشه قبلی را بدهید که http://localhost/mysite است . در صفحه بعد از شما می پرسد که آیا هنگام اتمام ویرایش صفحات شما فایل ها را در پوشه دیگری کپی میکنید ؟ گزینه NO انتخاب شده است . بهمین صورت رهایش کنید .در صفحه بعد Done را بزنید و کار تمام شد .

از سایت macromediax.com

Link URL:
    لینک و متن درون کدها فقط برای کسانی که ثبت نام کرده اند قابل مشاهده است لطفا وارد شوید OR ثبت نام کنید.

2. 6 کاربر برای این پست سودمند از Learning عزیز تشکر کرده اند:

3. Left Ad Image/Code 1 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.
    Right Ad Image/Code 2 needs to be placed here, no larger than 260 pixels in height.

سلام
    میخوام یك آزمون توی سایتی كه با DreamWeaver طراحی كردم برگزار كنم میدونم كه باید از ابزار Form و صفحات پویا استفاده كنم میخوام بدونم كه چه جوری خودم و بازدید كنندگان از نتیجه آزمون با خبر بشیم؟؟
    با تشكر.

خوب اول باید جدولی برای نتیجه ازمون بسازید و هنگامی که کاربر پاسخ داد و دکمه مثلا اعلام نتیجه زد نتیجه در این جدول ذخیره شود و در نهایت به کاربر اعلام کند.
    نتایج این آزمون میتونید در صفحه جداگانه ای برای اطلاع کاربران درج کنید.
    البته کاربران میتونند عضو باشند یا میهمان بهرحال نتیجه باید ذخیره گردد و کسانی که بصورت میهمان در این آزمون شرکت کنند میتونید بجار نام کاربری عبارت میهمان درج کنید.

نقل قول:

متاسفانه من اصلاً نميدونم چه طور نتيجه رو پردازش كنم؟؟؟

یه آموزش Dreamweaver با فرمت pdf می خوام.
    هر کسی که داره به این mail بفرسته.
    ایمیل:
    فورییییییییییییییییی

[FONT='Arial','sans-serif']با سلام خدمت مديران محترم انجمن[/FONT]
    [FONT='Arial','sans-serif']مي خواستم بپرسم كه فرق [/FONT][FONT='Arial','sans-serif']dream waver mx[/FONT][FONT='Arial','sans-serif']با [/FONT][FONT='Arial','sans-serif']dreamwaver 2004[/FONT][FONT='Arial','sans-serif'] چه ميباشد؟[/FONT]
    ویرایش توسط arbab1 : 29-09-07 در ساعت 13:54

با سلام میخواستم بدونم فرق dreamwaver mx با dreamwaver 8
    چی هست؟

سلام
    ورژن های مختلفی هستند mx قدیمی شده 8 هم دیگه قدیمیه
    این جدید ترینش هست
    Adobe Dreamweaver CS3

دوستان می خواستم بدونم قسمت layout تو dream weaver cs3کجاست
    من که قبلا با dream weaver 8 کار می کردم حالت layout,.standard ,expandedکنار هم بودن ولی توcs3 فقط standard ,expandedهست و layout نیست میشه منو راهنمایی کنید که کجا میتونم برم تو حالت layout .

در ضمن یه سوال دیگه دارم که امیدوارم جواب بگیرم.
    من وقتی تو drem weaverیه لایه تو یه قسمتی میذارم وقتی که صفحه minimize یا maximizeمیشه جاش تغییر میکنه میشه منو راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم؟
    متشکر

من یه سوال دارم اونم این هستش که من نمیدونم چوی از طریق این نر م اافزار بتونم اتاق گفتگو و چت روم بسازم وبرای افراد نام کاربری و رمز بسازم که با وارد کردن نامکاربری و رمزشون بتونن وارد سایت بشن و دانلودکنن

salam.man chegoori bayad to drim vever az kodhay .net estefade konam?

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)